Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Renner Erika,...

Mit gondoltok a Renner Erika, Bene Krisztián ügyről?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a tettes?

2017. márc. 20. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a nő, direkt lúgozta le magát, okozott maradandó károsodást, és halt majdnem bele, csak hogy az exén bosszút álljon.


Illetve a nagy francokat. Tök nyilvánvaló, hogy mi történt, ami mesét meg az a féreg "orvos" előad, egyrészt az aljasság netovábbja, másrészt meg szégyen, hogy egy bíróság komolyan is veheti.

2017. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még csak tegnap hallottam erről az egészről.

Elolvastam néhány cikket, nem tudom, mennyire hiteleseket. Az egyikben azt írták, hogy olyan elmélet is volt, hogy a kamillatea okozta a sérüléseket.

Az egész döbbenetes esemény; a kamillateán pedig már az ember azt se tudja, hogy sírjon-e vagy nevessen. Fájdalmas, mennyire hülyének akarják nézni az embereket.

2017. márc. 21. 16:45
 3/3 Radnóti László válasza:
0%

Szerintem nem derül már ki.

A megkínzott Renner Erika jogi képviselői által vezényelt médiabíráskodás jogállamiságunk megtiprásához vezetett

Koncepciós perek bíróságainkon

[link]

2021. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!