Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt otherkinek?

Vannak itt otherkinek?

Figyelt kérdés
Meséljetek magazintól.

2017. márc. 21. 12:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Magatokról
2017. márc. 21. 12:34
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
mi az az otherkin? valami animés dolog? :D
2017. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez durvább mint hinni a mikulásban. :"D
2017. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én mondhatni az volnék...

igazából nemrég hallottam csak először az otherkin és therian kifejezéseket, de nagyjából illik rám a leírás.

Már gyerekkoromban sem igazán tudtam jól beilleszkedni az emberek közé, mindig úgy éreztem, hogy én más vagyok, az állatok társaságát sokkal jobbnak tartottam és gyakran játszottam, hogy én is az vagyok.

Hiszek a reinkarnációban és úgy gondolom, hogy állati lelkem van, vagy legalább is korábbi életemben/életeimben sosem voltam még ember.

Az emberek is az állatok országába tartoznak és nem gondolom, hogy más fajokat ennyire le kéne nézni én sokkal inkább egyenrangú társként gondolok rájuk akiktől egyáltalán nem szégyen tanulni.

Szeretek a természetben lenni, ott érzem igazán, hogy önmagam lehetek.

Ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy most ember vagyok és társaságban úgy is viselkedem.

Viszont már kicsit kezdem unni a magányos farkas életet így jó lenne hozzám hasonló személyekkel találkozni akik mellett önmagamat adhatom a nélkül, hogy lenéznének, csúfolnának, kinevetnének.

Hmm talán fogok indítani egy facebook csoportot a témában...

2017. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az otherkin hasonló mint a furry, csak a furry egy antropomorf felállásban van, miszerint ő egy állat csak emberi tulajdonságokkal, félig állat félig ember szerűen, bár jellemzően az emberi tulajdonságok dominálnak, csak állati kinézettel párosítva. Jellemzően létező állatokkal, bár lehet közöttük sárkány is pl.


Az otherkin viszont teljesen ember, csak lélekben és gondolkozásban állat. Ellenben sokkal több a mitikus lény, angyal, tündér szerű felfogású is közöttük.


A furry hatalmas táborral rendelkezik, az otherkin ezek mellett eltörpül.

2017. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lábujjmirigy válasza:
Szia! Én otherkin lennék!Már kiskoromban gondolkodtam azon hogy miért embernek születtem és miért nem állatnak. Igen,lehet hogy betegül hangzik de csak a beteg ember gondolja betegnek. A lényeg hogy pár évre elveszett bennem mert totális nagy hülyeségnek tartottam! Majd mikor láttam hasonló embereket mint én akkor jobban utána néztem az egésznek! Kiderült hogy otherkin vagyok és hiába próbálnak piszkálni miatta engem az SOHA nm fog érdekelni más bántó véleménye. Ez az én kis történetem. Üdv: Officok! OwO
febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!