Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vol olyan ain visszaírt egy...

Vol olyan ain visszaírt egy híres személy?

Figyelt kérdés

Lehet magyar amerikai angol osztrák nemet stb...

Lehet színész énekes/énekesnő színész /színésznő youtuber musically sztár insta sztár vagy egyéb..

Érdekelne hogy volt e már olyan közületek akiknek vissza írt -e híres személyiség?

Ha igen, mit írt nektek?



2017. márc. 21. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telóról vagyok és folyton kijavít..
2017. márc. 21. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, mi számít híresnek, de elég sok ismertebb zenész ismerősöm lett az elmúlt 3-4 évben.


ezt a musical.ly/insta sztárt szerintem inkább hanyagoljuk, ilyenek nem léteznek...mármint nem mondanám ezeket sztárnak...ugyanolyanok, mint bárki, csak követik őket páran, még azt sem lehet mondani, hogy bármiben is jobbak, és azért ismertek...:D

ha egy ilyen embert én ismernék, nem néznék ki belőle semmi pluszt meg különlegeset...

2017. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vissza nem írt, mert én sem írtam. De sok hírességgel volt alkalmam beszélgetni. Volt magyar és pár külföldi is.
2017. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Két humorista facebook hozzászólásban. De ez nem ritka.
2017. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy híres gémerrel sokáig dolgoztam együtt, nem csak játékok kapcsán. Egy időben naponta beszélgettünk is, bár nem voltunk barátok.

Fél-egy évig szoros barátságban voltam egy másik hiresnek mondható gémerrel, végül a viszonyunk megromlott.

A legjobb barátom nevelőapja meg minimum Európa-szerte elismert ember, plusz óraadó vagy tanár az ELTE-n. Ez a barátom pedig tőle függetlenül is egy csodálatos, sikeres, igen művelt férfi.

Nem hajtok a hírességekre, ezek a kapcsolatok csak úgy kialakulnak. Nem azért szeretem őket, mert ismertek, hanem szerettem őket, és aztán kiderült, hogy ilyen a hátterük.


Nem lehetetlen népszerű emberekkel beszélgetni :)

2017. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen! :)

Egy itthon kevésbé ismert, de többször is a djmag 100-as listájába bekerülő előadó kitette az egyik új zenéjét és kért róla véleményt. Írtam kommentként és tök normálisan válaszolt hosszabban és megköszönte.

A másik egy hazai előadó, aki kijutott az euróvízióra, de előtte nem igazán volt ismert. Volt a környéken egy fellépése, ahol alig páran voltak a nézőtéren. A színpad mögé bementünk aláírásért és nagyon kedves volt.

A harmadik egy hazai műsorvezető, akivel egy könyvről ejtettünk pár szót, amit olvasott.

2017. márc. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Nem nekem, de egyik ismerosomnek. Irt Timmy Trumpetnek az itteni koncertje utan es ra azt hiszem egy hetre kapott is valaszt. Az eloado ezentul, megnezte a sracnak par munkajat es meg is dicserte oket. Azota elofordult, hogy maga Timmy Trumpet irt neki valamilyen oldal hirdetesenek celjabol, bar szerintem eleg sok ember kapta meg akkor ugyanazt az uzenetet.:) (lehet, hogy ezt valamilyen asszisztens vegzi, sot eleg valoszinu)

2017. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Martina Stoessel írt egy szívet a posztja alá ahova én is írtam likeoltam aztán én is tettem egy szivet ő is likeolta😍

Írtam hogy megyek a koncertjére ő meg erre

Majd talizunk? Persze angolul

Magyarok közül Szabó Győzőt emelném ki

Ő vele fyakran tudok beszélgetni, mivel családtag😎

2017. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, volt! Pont ma. Az egyik nem olyan híres magyar énekes! Nagyon rendes volt, és marha kedvesen válszolt. Mondjuk tuti sablonduma volt, de azért aranyos.
2017. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!