Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gáz ha fehér vagyok?...

Miért gáz ha fehér vagyok? Miért szólnak meg emiatt?

Figyelt kérdés
Sok ember azzal jön, hogy olyan hófehér vagyok, miért nem napozok, vagy szolizok. Szoliba nem szeretnék járni, mert azt károsnak tartom, a nap is ártalmas a bőrömnek, soha nem szoktam napozni sem. Csak leégek a napon, kenhetek akármilyen naptejet magamra. Alapozókból is a legvilágosabb szín kell, legalább ebben könnyű dolgom van. A családom többi tagja olyan barna eleve is, én meg olyan vagyok mint ha kb. egy igazi német lennék.
2017. márc. 23. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert egészségtelennek, rondának tartják.

Nekem is hófehér a bőröm, és beszólogatnak miatta. Nem igazán lehet ellene mit tenni, nem kell velük foglalkozni.

2017. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki kreol,csoki lesz a napon,azt meg egyből lecigányozzák.:) Szóval teljesen mindegy milyen a bőröd színe.Ha piszkálni akarnak,mindig találnak rá okot.
2017. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Én is nagyon fehér vagyok, tejfehér, de engem megdicsérnek mindig. Szerintem inkább sápadtnak tűnsz, ami semmilyen árnyalatú bőrnél nem szép. Nagy valószínűséggel nem neked megfelelő színeket hordasz, hideg vagy meleg árnyalat, könnyű mellélőni. Érdemes lenne meghatároznod az évszaktípusodat.
2017. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Manapság a napbarnított bőr a trend, ha valaki nem olyan akkor rögtön ki is nézik. Nem kell foglalkozni velük.

Nekem is fehér a bőröm, és mellé még nagyon sok anyajegyem is van. Nem szoktam direkt napozni, ha séták közben barnulok egy kicsit az a max szín ami látszik rajtam. Csak a divat miatt nem fogok kifeküdni a napra és kockáztatni a bőrrákot.

2017. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem gáz. Az a normális, ha fehér vagy télen. Szerintem az az gáz, aki állandóan szoliba jár, hogy mindig barna legyen.

Nyáron meg teljesen változó, hogy kit, hogyan fog meg a nap.

Szóval semmi gond azzal, ha te fehérebb vagy.

2017. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pont a fehér szép. A szolis, lebarnult ronda.
2017. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Az ázsiak is a "porcelán bőrű" nőket szeretik és az ajkuk legyen "rózsa". Jobb ízlésük van az biztos.
2017. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem gáz, hogy ilyen vagy!

Nekem is fehér a bőröm, sok anyajeggyel, és hasonló problémákkal küzdök, mint te, illetve az egyik korábbi válaszoló.

Aki megszól emiatt, az buta, korlátolt ember. Nem kell megfelelned neki, sem senki másnak önmagadon kívül. Egyébként is genetika, azt nem tudod befolyásolni. Inkább vigyázz a bőrödre, ha érzékeny :)

2017. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
Nem gáz dolog. :) Aki meg ezzel csesztet, az nem éri meg, hogy foglalkozz vele.
2017. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem kreol bőröm volt gyerekkoromban, engem meg cigányoztak, kiközösítettek, volt olyan nyár, hogy ki sem mozdultam a szobából, csak ne barnuljak.

Ahogy írta valaki, mindig találnak a kötekedők valami szrságot. Én örülnék neki, ha sápadt/világosabb bőrű lehetnék. Régen az arisztokrácia, gazdagok egyik "kiváltsága" volt a fehér bőr, mivel a földeken dolgozók lebarnultak ugye.

2017. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!