Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszahúzódóként extrovertáltal?

Visszahúzódóként extrovertáltal?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok és én vagyok a visszahúzódó fél. A kérdésem az lenne, hogy ez mennyire működne, mennyire szeretik az extrovertáltak az introvertált lányokat?


Mielőtt jönne a gyakori férfi hada, hogy "az introvertált férfiak bezzeg senkinek sem kellenek", elmondanám, hogy hiába beszélgettem hozzám hasonlóval, nem éreztem jól magam velük. Úgy éreztem, hogy hiányzik valami plusz, amit ők nem tudnak megadni. Jobban vonz ha egy férfi "mozgékonyabb" és vagány. Ha egy ilyen férfi mellett vagyok, érzem a pozitív energiát és adnak egy löketet, még a hangulatom is jobb lesz. Sokkal jobban érzem magam velük, úgy érzem, hogy kitudnának csalogatni a csigaházamból. Itt nem a hangoskodó, mindenkinek beszólogató alakokra kell gondolni.


A kérdés az, hogy nekik mennyire tetszene az én "életvitelem"? Valóban igaz az a "legenda", hogy ez hosszútávon nem működne?



2017. márc. 24. 13:19
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Rajtatok múlik...

nincs recept erre, és általánosítás. Tökéletes párok is szakadnak szét, ha kifulladnak és ellentétes párok is összetartanak, ha ott van a közös elhatározás, és mindig megoldják a gondjaik.


A párom extrovertáltabb mint én. És mindig meg tudtuk oldani, beszélni a dolgaink. Nem zavar a buli, a haverok, és őt sem ha otthon ülök épp. Én egy kicsit nyitottabb lettem, ő pedig szeret velem összebújni és néha csak magunkban lenni.


Szóval tényleg azt tudom mondani, hogy páronként változó a kimenetel.

2017. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző válaszolónak igaza van. Szerintem működne. Én magam is voltam ilyen helyzetben. Azt mondom vágjatok bele, mindkét fél sokat tanulhat a másiktól, alkalmazkodni fogtok egymáshoz, illetve Te is nyitotabb leszel a világ felé. Az introvertált férfiakban is van valami különleges, viszont egyáltalán nem fogod megbánni, ha egy "élettel teli" férfi mellett döntesz.:D Nincs bajuk az introvertált nőkkel, sőt. Mondhatni többet törődnek velük, mint egy személyiségileg hozzájuk hasonlóval. Viszont az fontos, hogy ennek ellenére legyenek közös témáitok/ terveitek. Ha ezek megvannak, egy életen át működhet a dolog. Valóban pozitív hatással vannak az emberre, és velük egy kaland az élet. Csak rajta, egyszer élsz!:)
2017. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Vagy esetleg a pasinak lesz elege abból, hogy ha egy kicsit hangosabban beszél a buszon, akkor te pisszeged, meg húzgálod az ingét hogy jaj ne, más mindenki minket néz stb.


Én például ÉNEKELEK a buszon, és ha úgy tartja kedvem, TÁNCRA PERDÜLÖK a nyílt utcán, és nem feltűnési viszketegségből, hanem pont azért, mert leszerom, hogy ki mit gondol róla. Simán odamegyek egy idegenhez beszélgetni vele a legváratlanabb helyzetekben és témákban. Hangosan FELKACAGOK, ha vicceset látok, vagy éppen én mesélek vicceket harsányan, és a megfelelő részeket eljátszva.


Tényleg ilyen embert akarsz magadnak???


Szerintem jól gondold át, hogy mit is kívánsz az élettől.... ;)

2017. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki :)

Akkor fejest ugrom a mélyvízbe és meglátom mi lesz.

2017. márc. 24. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem remekül összeilletek. Az én feleségem is meglehetősen visszahúzódó típus volt, de ez mellettem sokat oldódott már az évtizedek alatt.
2017. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Itt csak szépen írtad le, hogy neked is a s***fejek tetszenek, mert nagy az önbizalmuk...
2017. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!