Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valakinek svéd ismerőse?...

Van valakinek svéd ismerőse? Vagy van köztetek svéd? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Milyenek a megélhetési viszonyok? Magas az életszínvonal?

Milyen szinten képeznek egyetemen pl.grafikust? (Bocsi ha hülye kérdés 13 éves vagyok:P)

Milyen az állatvédelem?

Milyen az oktatási rendszer?

Érdemes kiköltőzni?

Mennyire tanulható a svéd nyelv? (jelenleg angolt tanulok,az jól megy,németet tervezek de sok minden érdekel még. Főleg a nyelvtanulás terén)

Melyek a hiány szakmák?

Egy délebben fekvő városban (pl. Malmöben) mennyire kemények a telek és mennyire enyhék/melegek a nyarak?


Előre is köszönöm a válaszokat! ^^



2017. márc. 24. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Jók.Jó.Magas szinten.Elég színvonalas.Mindenképp érdemes.Szerintem nehéz.Passz,passz,kérdezd meg Erikát!
2017. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jók. Magasabb a magyarnál, de már nem olyan mint régen volt.

Nem tudom milyen a grafikus képzés. Na jó kicsit megnéztem, de több féle grafikus van én meg nem értek hozzá, de van felnőttképzés is meg felsőoktatási képzés is. Passz

Jó az állatvédelem.

Oktatást hát olyan amilyen.

Nem érdemes.Én máshová mennék.

A nyelv természetesen tanulható.

Egészségügyben minden hiáyn szakma. Azt hiszem programozó is hiány. Meg szakács.

Malmö nem olyan kemény, de még Göteborg és Stockholm sem. Amúgy sok az eső meg sokszor fúj a szél, akár viharos is ami a nyarat sem kerüli el. Igy vagy szar a nyár vagy nem :)

2017. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!