Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adtam egy lánynak egy számomra...

Adtam egy lánynak egy számomra fontos tárgyat, mert nem használtam, most meg nagyon bunkó velem, visszakérhetem?

Figyelt kérdés

Nem a tárgy visszakapása a cél. Hanem a lány tiszteletéé.

Ő igazából ruhatervezéssel foglalkozik és a nagymamámnak volt ehhez egy régi szerszáma, amit végül, mivel nálam csak porosodott, odaadtam neki, 2-3 hónap múlva megromlott a kapcsolatunk és hetekig nem is írt. Most írtam neki egy smst, hogy adja vissza, mert olyan embernek ismertem meg, aki megérdemli. De nem tartom őszíntének. És azt hittem barátok lehetünk.


Rögtön írt nekem, hogy mikor ér rá, mikor tudja visszaadni.


Nem hiszem, hogy visszakérem tőle. De nem tudom.

Férfiasan belefér egy ilyen húzás?


2017. márc. 25. 11:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyet, sőt nem is akarom tőle visszakérni, de nagyon megsértett. Arra gondoltam inkább letiltom és akkor maradjon nála, vagy többet nem írok neki.
2017. márc. 25. 11:55
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gyerekes húzás volt tőled.

Ha valamit odaadsz másnak azt nem illik visszakérni.

2017. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy gyerekes!

Ajándékot soha sem kérünk vissza! Nem elegáns!

2017. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Már visszakértem, mondta, hogy vissza is adja.


Ha "meggondolom magam" mit írjak neki? Vagy ne válaszoljak rá és meg van oldva? Tényleg nem elegáns, de az sem elegáns, hogy írok neki kedvesen és hetek óta nem válaszol.

2017. márc. 25. 12:05
 5/17 A kérdező kommentje:
legszívesebben odahívnám, adnék neki egy virágot és megölelném. de úgysem engedné.
2017. márc. 25. 12:05
 6/17 A kérdező kommentje:
írjam azt, hogy jöjjön el, mert legalább pár percre újra láthatom? az meg elég nyálas.
2017. márc. 25. 12:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Megbántottad vagy miért nem írt már?
2017. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondta nehéz időszaka van, meg többet akarok tőle mint amit nyújtani tud és tartsuk meg a távolságot. Mondtam, hogy akkor tiltson is le, erre, hogy ő nem akar. Most tény, hogy nekem tetszik, de nem "nyomultam" rá csak kedves voltam, most sok barátságnak van egy mellékhangja. Most az, hogy egy nehéz időszakban hetekig!!! hanyagol, amikor meg olyanja van elővesz, én meg azt gondolom számíthatok rá, az hazugság.
2017. márc. 25. 12:16
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezért írtam, hogy akkor adja vissza amit adtam neki, mert úgy érzem nem érdemli meg, azok után, hogy hetekig nem írt arra amit mondtam, erre rögtön tagadta, hogy ő nem lenne őszínte és írja is, hogy rögtön visszaadja. Gondolom inkább visszaadja mint hogy tovább égesse magát a kapcsolatunkkal.

Menjek el, kérjem el tőle? Annyira szomorú vagyok, hogy ez idáig fajult és biztos, hogy benne van egy harmadik fél is.


Azért írtam ide ki, mert aki OKOS és tényleg MEG TUDJA VÁLASZOLNI a kérdést, az egy ilyen helyzetben még tud mentő ötletet javasolni.

2017. márc. 25. 12:19
 10/17 Missi_Key ***** válasza:
100%

Mi az hogy benne van egy harmadik, ha nem a csajod....


Egyévként nagyon kinos tud lenni ha a pasi többet akar, te meg próbàlod egyszerre viszautasítani és nem megbàntani. Egy idô utàn fàrasztó, fôleg ha próbàlkozik is pedig màr direktbe nemet mondtàl.


A nehéz idôszakot meg elhiheted. Nekem is volt 2 hónapig nem hagytam el a lakàst...nem azért mert jól esett....kérdezz rà inkàbb hogy segíthetsz-e

2017. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!