Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt vagy...

Tudtok olyan oldalt vagy blogot ahol kicsit részletesebben nyomon tudnám követni a One Direction tagjait?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

blog?


Regisztrálj instagram-ra, és ott kövesd a tagokat.


Szerintem mindegyik fennt van, tedd ezt.


Instagram.

2017. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egykori One direction tagjait vagy a mostaniét mert jelen állás szerint csak ketten maradtak a bandában, már ha egyszer megjelenik az új lemez.
2017. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# dehogy is xd

Zayn szált ki csak. Meg az 1D nem bomlott fel csak pár év szünetet tart..

2017. ápr. 3. 21:00
 4/7 anonim válasza:

Van instagrammod?

Mert ha van akkor érdemes ott bekövetni néhány 'fan acc'-ot. Most ugye szüneten vannak a fiúk,de így is kb. mindent kiposztolnak ezek az oldalak. (pl. új lesifotók, ki éppen hol tartózkodik stb.) Bár a legtöbb ilyen oldal angol nyelven posztol.

A fiúk ritkán posztolnak, és az is csak egy kép.Szóval azt nem fogod tudni hogy épp hol vannak.(márha érdekel)

Lényeg, hogy elég részletesen nyomon tudod követni az életüket ha bekövetsz ilyen oldalakat. :)

2017. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia

Igaz híreket celebekről, zenékről, sztárokról itt olvashatsz: [link]

A One Directionról: Magyar oldal: [link]

Külföldi oldal Harryről: [link]

2017. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5 vagyok. Egyébként ezeket én napi szinten követem és nagyon megbízható forrás. Nagyon szeretem ezeket. Főleg sztárokkal kapcsolatosan a starity-t, mert naponta új hírek és érdekesek is.
2017. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek 😃❤
2017. ápr. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!