Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek a fiunak...

Szerintetek tetszek a fiunak vagy csak hulyeskedik?

Figyelt kérdés

Van egy nalam egy evvel idosebb fiu a suliban mindig bokol nkm és viccelodik mikor jovunk haza a sulibol ugyszint.

Ma volt egy buli ahol reszegre itta magat és felhúzott tancolni a tanc abból állt h olelgetett és puszilgatta a nyakam.A zene végén szinte beleharapott a nyakamba. Utana kimentunk levegozni és akkor mondta h engem szeret es baratnom kinevette és azt mondta a baratnomnek h ot is szereti baratkent de annyira mint engem senkit sem szeret.



2017. ápr. 1. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem részeg, kanos és nyomul te meg hagyod mert te is ezt akarod. Ebbe szerelmet belelátni elég erős túlzás. Tehát tetszel neki, de csak "hülyéskedni" akar veled.
2017. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tetszeni tetszhetsz, de tényleg egy olyan párt akarsz magad mellé, aki csak piával képes nyomulni?!
2017. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes a csávó a lábadközébe. Megfűrészel és max 1 év múlva otthagy ha valami véletlen miatt kapcsolat lenne belőle.
2017. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne engedj neki. ha csak piával tud bókolni csak kanos
2017. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!