Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejárnátok igy?

Bejárnátok igy?

Figyelt kérdés
Bejárnátok magánórákra ha ez történt volna? Több diák jár egyszerre, igy nem vagytok a tanárral kettesben soha. Legutóbb a másik diák előbb lelépett elintáznivaó végett, én egyedül maradtam negyed órát a tanárral, és ő elköszönéskor megsimitotta a fenekem.. meg volt, hogy megfogta az arcom a tenyere közé meg ilyesmi, de akkor más is ott volt.. Szóljak rá, hogy ezt ne, és járjak továbbra, vagy már itt abba kellene hagyni? Mit mondjak neki egyáltalán?
2017. ápr. 2. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Hogyhogy mit mondjál? Küldd el a vérbe! Csak határozottan, kislány!
2017. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom milyen kapcsolatba vagy a tanárral de nekünk is volt ilyen tanárunk de annyira jófej közvetlen ember volt kb 50-60 körül volt ő is simán még ráis csapodt a lányok fenekére, hajunkat kócolta, csicskalángosokat osztogatott de fel sem merült bennünk hogy ezmiatt meg sértődjünk,inkább vicces volt nevettünk és imádtuk a tanárt.

De nyilván ha nem ilyen kapcsolatom lenne a tanárral és ilyet csinálni lehet az elsőnél nem csinálnák semmit mert az is lehet hogy véletlen volt próbáld kerülni azt hogy kettesbe maradj vele vagy akkor ne járj be.

2017. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy ő meg férfi akkor messzire elkerülném.
2017. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eleve nem járnék úgy magánórára, hogy többen vagyunk. A magánóráért én fizetek, tehát kizárólagos figyelmet akarok.

Nekem is van olyan tapasztalatom, mint kettesnek, de nem volt azzal semmi gond, nem volt benne semmi szexuális jelleg.

Ezt a tanárt meg te ismered, te tudod, miért csinálja. Azt is neked kell eldöntened, hogy ez tetszik neked, vagy sem.

Ha nem akarsz tovább járni, akkor óra végén megmondod neki, hogy abban az időpontban más szakkörre, órára kell járnod, köszönöd az eddigi segítségét, de többet nem tudsz menni.

2017. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!