Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki a modellkedés?

Ciki a modellkedés?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, fotó modellkedem, jövőre megyek középiskolába és félek, hogy mit szólnának hozzá az osztálytársaim...esetleg piszkálnának ez miattt irigységből vagy csak szimplán "gáznak" tartanák, az általánosba senki nem piszkál ez miatt támogattak és igazából senkit sem "érdekelt" különösebben, de félek hogy ez a gimiben nem így lesz....egyébként A Budapesti Arany Jànos Gimnáziumba megyek.

2017. ápr. 2. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja általában a gazdag sznob szülők művelnek ilyet a gyerekeikkel.
2017. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több gimis osztálytársam is járt szépségversenyekre, meg modellkedett. Engem hidegen hagyott. Ez is csak egy hobbi. Nekem is van hobbim, senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz a szabadidődben.

Egyetlen okot tudok elképzelni, hogy valaki ez miatt cikizzen bárkit is, az pedig az, hogy be nem áll a szád és állandóan csak erről beszélsz. Olyankor elhiszem, hogy mindenkinek már a könyökén jön ki a modellkedés. Amúgy meg nem hiszem, hogy bárkit is zavarna.

2017. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eszem àgába sem jutna erről beszélni, igazából az lenne a legjobb ha nem is tudna róla senki max 1-2 ember akivel már "összebarátkoztam".
2017. ápr. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!