Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik a videóm?

Nektek hogy tetszik a videóm?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=rSWX5XiBhLY


Köszönöm előre a véleményeket. :)


2017. ápr. 5. 04:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Utolsó ne idegelj.... :))
2017. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"A lényeg xar amit csinálsz. Semmi eredetiseg nincs benne...

Légy eredeti, és saját tartalmat állits elő."


Na akkor csinálj jobbat és eredetibbet. Szerintem ezeket olyan emberek írják, akik életükbe nem csináltak még semmilyen videót. Azt hiszitek annyira egyszerű, mert csak annyi látszik hogy innen onnan össze van ollózva pár részlet meg van alá rakva zene. Kerek 1 napig csináltam. A képeknek passzolniuk kell a zenéhez, sorrendet kell felállítani, hogy ne egy nagy összevisszaság legyen. Ja és keresni olyan videókat, amiket használhatok, ami a legtöbb időt veszi el. Mondom, akkor próbáld ki és csinálj jobbat, kíváncsi vagyok milyet tudsz. Utána ha már tudod mennyi energia és idő megcsinálni, alkothatsz véleményt amit talán komolyan is fogok venni. De ezt a légből kapott ,,szar és kész, ez nem munka" féle paraszt hozzáállást nem tűröm az ilyen írástudatlan nyomorultaktól.

2017. ápr. 5. 15:27
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekem sajat felveteleim vannak, sajat kep es hanganyag.

Azt amit te csinalsz mindenki tudja... ugyanaz a tomeg youtubos vagy es itt akarsz nezettseget...

De megsugom a titkot, ha eredeti lesuel lesz nezettseg is, es nem itt kell linkelgetni a videot...

Azert nem erdekel.senkit amit csinalsz, mert tele van vele a net... te olyan kis pontocska vagy ebben az egeszbem higy senkihez nem ersz el...

Az hogy feltoltesz netre dolgokat viseld a negativ hozzaszolasokat is.....

2017. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

1 nap na nebassz....

1 hét.volt egy 54 masodperces videora a kepanyagokat felvenni....

Es.meg te probalsz oltogatni... hehe... szanalom...

2017. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

XDDDDDD

Na akkor mutasd nagymenőkém. :D

Nyilván ha egyszer már feltöltöm youtubra, nem az a célom hogy csak úgy fent legyen 0 nézettséggel és ne lássa senki, mert akkor nincs értelme feltölteni. :D


És nem akarok youtube sztár lenni, de ahogy látom te már az vagy ha csak egy ,,jelentéktelen kis pont" vagyok, neked biztos több százezer feliratkozód van.


Taníts még mester...

2017. ápr. 5. 15:42
 26/32 A kérdező kommentje:

És ha tele van a net ilyen videókkal akkor hol találom őket? Mert szívesen felhasználnám 1-2 részletüket a következő videómhoz. Érdekes miközben keresgéltem, nem igazán találtam. :(

National Geographic felvételekről loptam, de ha olyan sok ilyen jellegű videó van akkor mutasd.

2017. ápr. 5. 15:44
 27/32 anonim ***** válasza:

Magyar viszonylatban eleg sok feliratkozom van, eleg nagy nezettseggel, tehat nem kell itt reklamozni magam....

Ha keresed a videókhoz a videokat, amit lopni tudaz biztos talalkoztal mar az enyemel is...

Apropo lopas, at is nezem videoid... :))

2017. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#24-es akkor én miért imádom és tartom különlegesnek a videóit? Youtubon lehet válogatni, izlés szerint, nekem ilyen az izlésem ezt tartom jó videónak, te meg mást ami meg lehet másoknak nem tettszik, az meg, hogy itt akar nézettségre szert tenni röhej;))) még 6- an megnézik?;))))) ha meg szar videot akarsz látni, ne a kérdezőjét hanem az enyémet nézegesd;))))) ez elég eredeti???? (Mert mindenki tud olyat csinálni mint ő ugye?) [link]
2017. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem abban van az egesznek a negézsege, hogy letöltögeti is összerakja...

Azokat a videókat felvenni, a technikát megvenni hozzá... a zenét hozzá összerakni... ahhoz kell a tudás, ami Neki.nimcs meg, de úgy oltogat mint egy filmesisten.... az ő tudasa a lopas... remelem egy alkotó felismeri a saját anyagat....

Mert ő azthiszi higy 1 napot csinalt vele valamit, az mennyire megeröltető.... röhej...

2017. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Lol kérdező!

Egy napig dolgoztál vele? Én egy szaros kis portrén dolgozok egy hétig. Egy animáció (szinkron nélkül valami zenei aláfestéssel) meg több hétig is tarthat míg elkészítem.

Nem igazán értek az ilyen videókhoz, szóval ne nagyon adj arra amit írok de egy nap az egyáltalán nem sok idő.

(Macinátor feltöltője voltam xD)

2017. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!