Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi olyan szenzációs abban ha...

Mi olyan szenzációs abban ha valaki leül a parkba almát enni?

Figyelt kérdés
Illetlenség a parkban kajálni, vagy miért bámultak úgy meg az emberek? Nem ettem idióta módon, nem ettem le magam, nem vágtam arcokat. Mi volt olyan fura? Nem volt sehol kiírva, hogy ott nem szabad enni...

2017. ápr. 5. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartom illetlenségnek
2017. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyet én is csináltam már xD Engem is megbámultam.Volt,hogy fagyiztam egy padon és kb.mindenki megbámult.Én sem csináltam semmit.Nem ettem le magam,nem vágtam pofákat,nem nézek ki evés közben furán(tudtommal).

Egyáltalán nem illetlenség.

2017. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Semmi nincs benne,csak az emberek nagy része buta,primitív és tahó.Bámul,les,szinte már a nyála csorog,de továbbra is bámulja a tahója,hogy a másik mit csinál.

Hát ez a helyzet vazze.

2017. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az volt szerintem a fura, hogy nem a telefonoddal buzultál.
2017. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem, hogy teljesen semleges, semmilyen dolgot is megbámulnak az emberek.

Pl. nagy táskával megyek az utcán. Néznek. MIEZ? TÁSKA?

A múltkor a metrón láttam egy tikkelő fiút, rángott is szegény. Erre egy idősebb nő leplezetlenül bámulni kezdte, fintorogva. Eszem megállt. Nincsen elég baba szegény srácnak.


30/N

2017. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A buszon is láttam már, hogy a nénik nagyon erősen tudnak bámulni. (Oké, hogy rockzene kedvelő vagyok de az egész kimerül egy fekete bandáspólóban meg egy kék farmerben szóval tuti nem ezt nézték) Ilyenkor nagyra nyitom a szemem és jól visszabámulok. Imádom, hogy zavarban lesznek és észreveszik magukat. De eskü azt hittem, hogy most valami idiótaságot csinálhattam és azért néznek.

Egyik fickó többször is hátrafordult még jó 7-8 méter után... Sose értem meg az ilyet

2017. ápr. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!