Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Egyszerűen csak így vagyok "bekódolva", vagy állhat valami a háttérben?

Figyelt kérdés
Amióta világomat tudom, én egy lassú ember vagyok. De ami igencsak rossz, hogy állandóan fáradt, álmos vagyok. Szinte bárhol, bármikor tudnék aludni.. Viszont ez problémát jelent, mert reggelente már ott tartok,hogy nemhogy nem tudok felkelni, de vagy meg sem hallok semmilyen ébresztőt, vagy belekombinálom valami álom szerűbe. Minden nap kialszom a 7-8 órám, mégis álmos vagyok. Képtelen vagyok felkelni reggel, és rettenetesen mélyen alszom mindig. Valami ötlet?

2017. ápr. 7. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lassú ember vagyok, ezzel nincs probléma, a folytonos álmossággal viszont elmennêk vérvételre, lehet vashiányod van vagy valami hasonló.
2017. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vitamint kéne enned, mert lehet a tavaszi fáradtság is rájátszik. Egy orvoslátogatás sem rossz ötlet, de lehet, hogy ha sportolnál valamit az is segítene.
2017. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező milyen nemű vagy?
2017. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen kívül egy alváslabor sem ártana, mert lehet, hogy erősen horkolsz, és ezért nem tudsz normálisan aludni.
2017. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet esti típus vagy, azoknak este van erejük.

Ez nem ilyen ezoterikus dolog, hanem tényleg vannak nappali meg esti típusok.

2017. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóval voltam orvosnál, vitamint kellett szednem, meg változatosan étkeznem....
2017. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Áh nekem a vitamin sem segített. :/ Voltam allergiavizsgálaton, most az általános vérkép jön majd.

Érdemes lenne neked is kérdező elmenni megnézetni, ahogy írják.

Én is éjszakai bagoly vagyok, nekem ahhoz hogy beérjek normálisan melóhelyre, legalább két órával indulás előtt fel kell kelnem. :D

2017. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 20/L
2017. ápr. 9. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!