Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg mi a bajom?

Hogyan találjam meg mi a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 évig voltam depressziós, éreztem, tudtam mi az ami kell a boldogságomhoz.

Most már nem vagyok depressziós, nagyon pozitív vagyok és jól éreztem magam eddig.

Napok óta egyre rosszabb a hangulatom, de nem tudom mire vágyok.

Jó pár csalódás ért mostanság és nem tudom mire vágyom, mi tenne boldoggá!

Nem akarok megint depressziós lenni, megfogadtam, hogy azt soha többet, ha egyszer visszacsúszok, akkor vége elég volt, nem fogok évekig ismét szenvedni...


Mit tegyek? nem találom az utat és ez megőrjít...


rengeteg célom van, vannak hosszútávú dolgok amikre vágyom, de nincs motivációm, nincs életkedvem!


próbálok másoknak segíteni ebben legalább még örömömet lelem, főleg amikor összejönnek a dolgok, akkor tényleg feltud dobni...tudok örülni mások örömének is!

csak nem tudom engem most mi tenne boldoggá...és ez kezd kikészíteni!!!

keresem kutatom miben hibáztam, változni akarok, tudom is hogyan kellene, de most nem látom értelmét az egésznek és megint kezdenek hülye gondolatok járni a fejemben és nem hagyhatom el magam! ennél sokkal erősebb vagyok!

tudom, hogy boldog lehetek, hogy leszek, csak ez az üresség, tehetetlenség kezd felőrölni...

vajon egyedül szembetudok nézni ezzel az egésszel, vagy kérjek segítséget?


2017. ápr. 8. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem újságoltad privátban, hogy mennyi punci odavan érted itt. Miért nem élsz a lehetőséggel, és ahelyett, hogy kattognál a generált problémákon, dugnál és élveznéd a létet? :) Milyen csalódásk értek? Leírhatnád nekünk.
2017. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem dugni akarok, nem a szex hiányzik
2017. ápr. 9. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem, de ezért is írtam, hogy miért nem ragadod meg akkor ezeket az ismerkedéseket? Vagy lelkileg már kevesek ezek a lányok? Írd le, hogy milyen csalódások értek.
2017. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3:

te eddig se hittél nekem, de most nagyon jó kedvem van, segíteni akartam itt egy kérdezőnek és kiderült, hogy egy régebbi levelező társam és ha minden jó jövőhéten találkozunk is :) meg kb 3 órát beszéltünk most telefonon...


ezek a dolgok feldobnak, hogy másoknak segítek, hogy mások problémáira koncentrálok

kicsit úgy érzem ők megértenék az én gondjaimat, de minél kevesebb dologgal próbálom őket terhelni


5 lánnyal találkoztam innen, abból 2 kapcsolatnak indult

volt akivel csak barátilag találkoztunk, nem is lett belőle több, sőt van akivel nem is levelezünk már jó ideje


van olyan aki privátban megkeres, hogy szimpatikus vagyok, de nem olyan a kapcsolat sok lánnyal, hogy elmondjam nekik azt, hogy milyen érzelmeim, problémáim vannak...

ők a másik oldalamat látják, akiknek segíteni akarok mind azt az oldalam látják ami nagyon pozitív, pörgős, laza...de az értelmi oldalamat kevés embernek mutatom meg, mert sérülékeny


csalódásként a 2 szakításomat éltem meg pl, hogy így lett vége, hogy nem tudom a saját problémáimat megoldani a kapcsolatban...

külsős szemmel olyan egyszerűnek tűnik leszűrni a problémát, arra elég jó módszerek vannak...de belülről ugye elég nehéz, főleg, hogy akivel együtt voltam majdnem 2 évig exem, mint utólag kiderült nekem nem is mondta el a problémákat! a legjobb barátom A-tól Z-ig tudott róla, leírta neki (ezt elolvastam), csak nekem nem mondta el


a másik csajjal meg alapból hülyeség volt összejönni, kicsit sajnálatból jöttem össze vele, meg kicsit a saját hülyeségemből...

és változni akarok, nem akarom sorba beszívni a hülyeségeimet és amit tervezek 21 éves korom óta, ami miatt itt sokan leszóltak, az életre szóló kapcsolat még mindig az egyik tervem!


am lelkileg nem nagyon érzem, hogy más tudna támogatni, önmagamnak kellene megoldanom a problémákat, csak elfogytak a lépések, nem találom az utamat jelenleg

2017. ápr. 9. 03:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki egyszer depressziós volt úgy igazán, abban ez az érzés mindig ott lesz.

Én is így vagyok, de én már nem akarok pszichiáterhez menni stb mert a sok beteg közt csak még rosszabb. Hülyén hangzik, de ha úgy érzed véget akarsz vetni mindennek, akkor éld bele magad, olvass öngyilkossággal kapcsolatos híreket,gondolkozz mit írnál a búcsúlevélbe... Aztán mivel belül azért nem akarod ezt, rájössz hogy jobb visszatérni a régi kerékvágásba.

Ez az én módszerem, hátha valakinek még beválik!

2017. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5:

szerintem nem igaz, hogy a depressziós érzés mindig itt lesz, soha nem felejtem el milyen VOLT, de most szerencsére nem olyan...


am végre eldöntöttem mit akarok, hogyan tovább :)

mondjuk kezdem érezni, hogy rengeteget változtam az utolsó szakítás óta...

sokkal rámenősebb lettem, nem érzek korlátokat, a saját szabályaim egy részét figyelmen kívül hagyom...

talán ez a szabadság a jó irány...talán....

2017. ápr. 19. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!