Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megszeretném változtatni...

Ha megszeretném változtatni az életemet mi legyen a sorrend?

Figyelt kérdés

Szeretnék új szakmát tanulni, edzeni, barátnőt találni, és sok egyebet.


De depressziós vagyok, szociális fóbiában szenvedek, és nem igazán vagyok megbarátkozva a kinézetemmel. Akkor ezekkel kéne kezdenem először, és utána a többivel?


2017. ápr. 9. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező;vágj bele és talán sikerül!
2017. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Nekem a tanulás lenne az első(főleg a "megszeretném változtatni" miatt).Edzeni bármikor elkezdhetsz,a barátnőt meg nem kell keresned,egyszer úgyis megtalálod,akire vágysz.
2017. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. ápr. 9. 11:10
 4/8 A kérdező kommentje:

Első:


Szerintem meg egy vessző is hiányzik a kérdésből. Azt észre sem vetted?

2017. ápr. 9. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:

bnő a legutolsó.


depresszió kezeléssel, szoc fóbiával kellene kezdeni mindenek előtt. Fejedben lévő dolgok rendberakásával.. ha nem megy egyedül akkor beszélgetni kell egy pszichológussal. Majd edzés ami kitartásra ösztönöz, mellette mehet a tanulás.


mondjuk fél év mire belerázódsz és rendszeres edzéssel látszódni is kezd valami.. na akkor elkezdhetsz keresgélni bnőt. Bnőzéshez amúgy is kell türelem, kitartás.. egészséges önértékelés, énkép.. ezek nélkül gyorsan a kötélen fogod találni magad, mert kész vicc ami manapság megy "társkeresés" címszó alatt.


Szóval én azt mondom, hogy előbb magad tedd rendbe, hogy ne függj senki más véleményétől, aztán jöhetnek a nők. Ja és véletlenül se a bnőtől várd a boldogságot, végképp ne személyhez kösd!

2017. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezdd a sporttal ha depis vagy mert azon ez segit. Aztan johet a tobbi. Amint a depibol kijossz a sport segitsegevel a valaszt is tudni fogod.
2017. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.küzdősport edzés elkezdése

2.kur-vázás

3.bulik,csajozás

4.barátnő

2017. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg egy vessző is hiányzik a kérdésből. Azt észre sem vetted?"


De, sok mindent észrevettem. Pl. azt is, hogy kitöröltetted a kioktatást, de annyi eszed már nem volt, hogy a "meg szeretném változtatni"-t megkérd, hogy javítsák ki. :D


Szánalom a köbön, életed nem lesz sosem.

2017. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!