Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha megtudnáto...

Mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy csak 1 év van hátra az életetekből?

Figyelt kérdés
Mármint miket csinálnátok abban az 1 évben. Engedjétek szabadjára a gondolataitokat, ez egy névtelen oldal.:D Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

2017. ápr. 9. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

elszórnám a félrerakott pénzemet, 1 évre elég sok :D

kiélvezném az életet, akkor már mind1 lenne, de csak ha 100%-osan biztos, hogy vége lenne...

ja és a temetésemre is hagynék egy kicsit


24F

2017. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Törekednék arra,hogy ez ne legyen igaz!

Pozitív ember vagyok,365-nap nem elég... ha 366-lesz már nyertem!

2017. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Bejárnám az összes országot, és mindenhol nemzenék gyerekeket, hogy a vérvonalam az egész világon elterjedjen.
2017. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodnék. hogy nem sokáig kell már szenvednem.
2017. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Biztos nem a szakdolgozatommal foglalkoznék...


- Írnék egy könyvet a tanulságos történetekről, amikbe rövid életem során belefutottam, hogy mások ne kövessenek el hasonló hibákat

- Beadnám az önéletrajzomat arra a helyre, ami a szakma csúcsának számít(ott) itthon, és mindig is szerettem volna dolgozni, hozzátéve, hogy egy éven belül meghalok

- Minden héten megennék egy üveg mogyoróvajat

- Jelentkeznék ifjúsági táborokba önkéntes "segítőnek" és minden nap becserkésznék egy jóravaló tinilányt

- Felhívnám a lányt, aki néhány éve megcsalta velem a barátját. Akkor nem jött össze a szex, csak egy kis játék volt egymással, de a tény, hogy egy éven belül meghalok, meghatná.

- Eladnám az iPadem, az érte kapott összegből pedig macskakaját vennék és odaadnám egy alapítványnak

- Egy Adidas melegítőben elvonatoznék Belgrádba, és egész éjjel egy panel lakótelepen söröznék valakivel, természetesen dobozosat :)

- Találkozóra hívnám a volt barátnőm akinek lassan 3 éve új barátja van, és megköszönném neki azt a két és fél évet, amit mellettem töltött. Ha nem jönne el, leírnám neki.

- Életemben először regisztrálnék egy társkeresőre, csak azért, hogy kipróbáljam, milyen a szex egy terhes nővel

- Eladományoznám a komplett ruhatáram rászorulóknak, ami nem kevés

- Végül az utolsó napon törölném a Facebook és a Gmail fiókom, töröltetném az ittenit is, a SIM kártyáimat pedig eltörném, és várnám a csodát.


Ugyanez lett volna a tervem, ha 2029-ben becsapódott volna a meteor amiről szó volt, de nem fog.

2017. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
megkúrnám az összes dögös aids csajt akiket más nem mer megkúrni
2017. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Megkönnyebbülnék, nem kell évtizedeket lenni ikerlángom nélkül, amire így van esély.

Tudatemelőket elhasználnám, ami eredetileg kb 20-40 évre elég.

Minden más ugyanolyan lenne kb..., talán akarnék találkozni pár emberrel, több helyre elmenni, minek nincs sok értelme, s szerveznék 1-2 utolsó beszélgetős találkozót egyes emberekkel.

2017. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Először is: félretenném végre az aggódást. Mostanra egy olyan életet építettem fel, ami fárasztó, harc a túlélésért. Ha tudnám, hogy nem sokáig élek, nem kéne már harcolnom, megkönnyebbülnék.

Volna pár hely, amit megnéznék, de nem lenne pénzem utazni, így ez kilőve.

De egy dolgot tennék, ami kicsit vicces, hiszen úgyse tudnàm hasznosítani: elmennék tanulni egy olyan dologgal kapcsolatban, ami mindig is érdekelt. Arra talán még futná a keretből is.

2017. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Drogoznék, ok nélkül csapnék le olyanokat fényes nappal az utcán, akik ellenszenvesek, lopnék, rabolnék.

24F

2017. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen a valóságban nincsy nincs az az orvos, aki megmondja, hogy 1 éved van hátra, vagy ha mégis kb. ennyire becsüli, nem valószínű, hogy olyan állapotban leszel, hogy bármit kezdeni tudj magaddal.


De tegyük fel, halálbüntetést kapok, ami 1 év múlva esedékes, addig bárhova elmehetek, de van bennem egy chip, amit nem tudok eltávolítani, bárhová követ, szóval 1 év múlva biztosan kampó.


Nos, ez esetben elsősorban túrazásra koncentrálnék. Nagyon messzire nem futná, de egyszer bejárnám a kék túrát, aztán Erdély, Szlovákia hegyeit, az Alpokban megmásznék egy 4 ezrest, esetleg Kaukázusba is ellátogatnék.

2017. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!