Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 5 milio forintbol milyen...

5 milio forintbol milyen valalkozast erdemes inditani?

Figyelt kérdés

Vegzettsegem nincs.

Olyan kellene ami biztos hogy beindul es nem volt felesleges a befektetes.


Olyanra gondoltam hogy pl kávéház vagy valami ilxesmi de abbol nem hiszem hogy visszajon a penz


2017. ápr. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Kávézó vagy étterem.


Az emberek kávéznak, és étterembe járnak, ez így van.


Rajtad múlik mennyire leszel sikeres.


Mondjuk nyiss hamburgerezőt.

2017. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Gyrosos vmi kocsma mellett. Mondjuk érteni is kéne ahhoz, amit akarsz, különben befuccsolsz.
2017. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Olyat, amihez értesz is valamelyest.
2017. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

gyros-os szerintem jó ötlet, ahhoz nem is kell olyan nagy szakértelem.


hamburgerező, gyros-os.


plaza-ban kávézó, oda kulturált emberek járnak.

2017. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vendéglátás biztos nem lenne jó befektetés
2017. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A vendéglátás biztos nem lenne jó befektetés"


Már miért nem??


Mit okoskodsz bele, teljesen jó lenne hosszútávon.

2017. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ozért ez nem megy ám olyan egyszerűen, hogy na, most van 5 "milio" forintom, szépen nyitok belőle egy kávézót, és dőlni fog a lé életem végéig, anélkül, hogy bármihez értenék.

Olyan nincs, ami BIZTOSAN beindul. A turkálótól elkezdve a cukrászdán át a pizzériáig bármi befuccsol pár hónap alatt, ha rosszul csinálod. Sőt, az sem elég, ha jól csinálod. Jobban kell csinálnod, mint ahogy a többiek csinálják. Kávézókkal meg gyorskajáldákkal tele van minden város. Kocsma mellett meg gyakorlatilag kizárt, hogy kiadó helyet fogsz találni, pláne nem vendéglátásra. De ha igen, akkor arra rá is ment az 5 millád kapásból.

Eladni azt lehet, amire van igény. Lehet, hogy szerinted bejönne egy kávéház, de az ott élő emberek vajon mit gondolnak? Mások az igényei pl. egy gimis társaságnak meg egy nyugdíjas csoportnak.

Nem beszélve a rengeteg felszerelésről, engedélyről, személyzetről, alapanyagokról, áramról, vízről, takarításról, marketingről... és akkor még mindig ott tartunk, hogy neked nincs semmilyen szakmád, semmilyen papírod, és nem értesz ahhoz, amit csinálsz, csak pénzt tettél bele. Ez így garantált csőd.

A legjobb befektetés neked az lenne, ha a pénz egy részéből kitanulnál valami értelmes, használható szakmát. Jobban jársz vele, mint egy saját vállalkozással, ami halálra van ítélve.

2017. ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Könyörgöm mááá haver ha valaki totál szerencsétlen akkor tényleg ne nyisson kávézót vagy gyros-ost, de akkor szakmát se tudna tanulni.


És ha szakmát tanul, megkapja az oklevelet, de totál pancser akkor azzal sem tud hosszú távon bevételhez jutni.


De szerintem a kérdező nem totál pancser az élethez, szerintem jobb vállalkozni mint szakmát tanulni, de szakmát tanulni sem rossz.


Vagy simán elmegy dolgozni és az 5 milliót meg elkölti magára.

2017. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!