Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettől meg fogja érteni, hogy...

Ettől meg fogja érteni, hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon beleszerettem valakibe, aki nem viszonozza és nem tudom elfelejteni.Ha írok egy búcsúverset és aztán meghalok,akkor meg fogja érteni?

2017. ápr. 13. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
De sötét vagy...
2017. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel nem ersz semmit. Ez az erzes olyan , hogy elkepzelsz mindent fejben , szivbeli tortenet huuu bucsulevel ,szerelem , ongyilkos leszel es a masik ezert hirtelen szerelmes lessz . Valosag , ongyilkos leszel azt a valakit tonkre teszed es semmi happy and . Gondolatban mas valosagban szornyu dolog . Nem tudom , ha erthetoen fejeztem ki magam . Nem vagyok magyar .
2017. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, élete végéig utálni fog azért mert bűntudatot keltettél benne. Ne másra fogd azt hogy nem vagy megelégedve az életeddel.
2017. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#2-es ennél már csak a google fordító fejezhetné ki szebben magát. No offense :D
2017. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem megértené
2017. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a #2 tök jót írt
2017. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak egy kis drámázásra vágysz. Ezzel csak az a probléma, hogy ha meghalsz, már nem nézheted meg a darab többi felvonását, így azt sem fogod megtudni, hogy a dolgok valóban a forgatókönyv szerint mentek-e (ami gondolom az akar lenni, hogy a szerelmed belerokkan a bűntudatba, amiért nem vallotta be neked már az elején, hogy milyen mély érzelmeket táplál irántad, és most már túl késő).

Vagy azt képzeled, hogy az öngyilkossági kísérleted után egy szép kis kórházi szobában ébredsz, ahol a srác könnyes szemmel ül melletted a kezedet fogva és szerelmet vall neked? Hol élsz Te, valami romantikus lányregényben, aminek semmi valóságalapja nincs?!


... Miért kell búcsúlevél ahhoz, hogy öngyilkos legyél? Miért akarod a szerelmedet is belekeverni ebe? Te meghalsz, de miért nem akarod, hogy a szerelmed mással boldog lehessen? Dehogy szereted őt; hihetetlenül önző vagy. Nekem is viszonzatlan a szerelmem, és nekem is vannak öngyilkos hajlamaim, de ha egyszer tényleg véget vetnék az életemnek, akkor sem írnék valami szomorúnak szánt önfényező levelet a szerelmemnek, hogy "nézd csak, miattad nyírtam ki magam, mert féltékeny vagyok rád, és ha én nem kaphatom meg amit akarok, akkor te is szemvedj". Örülök a szerelmem boldogságának, még ha kimondhatatlanul fáj is, hogy nem velem boldog.

2017. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem akarom tönkretenni az életét, úgyhogy a búcsúlevél kimaradhat.
2017. ápr. 13. 23:17
 9/18 anonim ***** válasza:

Annyira irigylem az ilyen embereket akiknek a legnagyobb problémájuk az életben hogy viszonzatlanul szerelmesek...

Egészségesek, nincs beteg gyerekük, minden nap tudnak enni, a rezsivel sincs gondjuk, van családjuk, van hol lakniuk, stb stb, és megakarnak halni azért mert jaj pont olyan tetszik neki, akinek ő nem. Ez tényleg komoly ok ám a halálra!


Ő pont leszarja hogy mit csinálsz, de képzeld csak el szerencsétlen szüleid mit éreznének. Na meg azért mert most ez van, megfosztanád magad a későbbi jóktól? Szerintem mindenki volt már viszonzatlanul szerelmes. Igen, 1-2 idióta lehet kinyírta magát emiatt, a többiek viszont ma már legfeljebb csak mosolyognak múltjuk ezen részén, és esetleg boldog házasok.

2017. ápr. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nyird ki magad! Nincs szukseg ilyen labilis emberekre. Csak tonkretennel masokat is a nyavajgasoddal meg az erzelmi zsarolassal. Ha viszont meghalsz par ember megmenekul.

Jo ongyilkossagot!

2017. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!