Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha egy...

Mit csináljak hogy ha egy életképtelen ember vagyok? Mi értelme így élnem?

Figyelt kérdés
Én az vagyok, akit sehol nem szeretnek. Mindig mindenütt csicska vagyok, sehol nem vagyok megbecsülve. Pedig nem pletykálkodom, nem okoskodom, és mégse kedvelnek. Munkahelyen se kedvelnek általában. Annyit csalódtam az emberekben, hogy már szinte rettegek tőlük. Még párkapcsolatom se volt soha, csak randijaim. Persze hiszen egy autista mit is várhatna az élettől. Úgy érzem nincs is miért élnem. n24
2017. ápr. 14. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak add önmagad. Lehet, hogy úgy tűnik senki sem kedvel, senki sem becsül meg...de hidd el, mindenkinek van legalább egy olyan ember, aki figyel rá. (ezt sokáig én se vettem észre, mi több, hülyeségnek tartottam.)

Ismerős érzés, tudom milyen, mikor csalódsz, mikor nem tudsz beilleszkedni, mert nem kedvelnek. Tudod, ezeken, az ilyen dolgokan át kell lendülni. Igen, fáj. Igen, borzasztó.. De, ha megtanulsz tovább lépni és eltekinteni az eddigi negatív tapasztalaidtól könnyebb lesz. Kevesebb dolog fog emészteni.

Nézz körül, nyisd ki a szemed és gondolkodj el azon, amit te szépnek tartasz. Ami eddig életben tartott.

Ezekért mindig is lesz értelme tovább élni.

2017. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem tényleg nem kedvelnek sehol, és ez sajnos így is van.
2017. ápr. 14. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kedvelhetlek? Kiváncsi lettem rád ezek után, irj nekem
2017. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem szeretnék tolakodó lenni de nagyon nem tetszik, hogy ennyire magad alatt vagy. Ha gondolod beszélgethetünk picit hátha tudok valami értelmes tanácsot adni neked. Elnézést ha túl őszínte és egyenes vagyok. Mellesleg sok olyan emberrel beszélgettem már itt akiknek valamilyen gondjuk van...depresszió vagy valamilyen lelki probléma. Szóval bátran írj nekem. De persze ha nem szeretnél sincs baj. Csak így nem tudok normális tanácsot adni. Jobban átkéne látnom az egészet.

2017. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Illórózsa válasza:
Miért nem kedvelnek? Miből veszed ezt észre? Ha van kedved írj nyugodtan.
2017. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!