Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kék Bálna...

Mi a véleményetek a Kék Bálna nevű jelenségről?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Az, hogy így is sok volt az öngyilkos és most még tesznek rá arra, hogy többen legyenek? Ráadásul egy "játékkal"? Nem tudom, hogy hova fajul még az emberiség..

Akkora hülyeség ez az egész. Ha valaki már elkezd vele játszani, az elég hülye lehet, főleg, ha "divatból" csinálja. Értem, hogy vannak gondjai az embereknek és már nem bírják tovább, de attól még nem megoldás az öngyilkosság. Főleg nem ezzel a "játékkal".

2017. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Parasztvakítás és számomra felfoghatatlan. Felbukkant, port kavart, jó sztori lett belőle és mindenki erről hápog, kb ennyi.

.

.

49 nap felkészít és elég arra, hogy fokozatosan leépüljön valaki...hogy örömmel ugorjon a halálba..Persze ez butaság, mert a bűvös 50. napon sírva akarnak kilépni, de mégis mit gondoltak?

Naivnak és butusnak tartom azokat, akik elhiszik a fenyegetősdit.

Ez szabad utat ad a beteg elmének, aki bevonzza a lelkileg instabil, labilis állapotú gyerekeket és befolyásolja, manipulálja.

A legszomorúbb, hogy az ilyen, erre hajlamos embereket ez a játék nélkül sem veszik észre. Figyelmetlenség.

2017. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ezekbe az elkeseredett gyerekekbe inkább lelki erőt és reményt kell önteni, mint belekergetni őket az öngyilkosság spiráljába.

Ezt a dolgot pedig egy "jópofa játékká" tenni pedig nagyobb mint disznóság.

Én egyedül azt sajnálom, hogy a szemét kitalálója megúszta börtönbüntetéssel.

Az ó- és középkorban számtalan ártatlan embert öltek meg mindenféle mondvacsinált ürügy miatt.

Az ilyen szemetekkel miért nem lehet ma ezt megcsinálni?

És nem... az a mocsok, aki még most a börtönben csücsülve azt meri állítani, hogy nem érez semmi bűntudatot a tette miatt, az egy SELEJT, aki nem való emberek közé!

A "játék" szándékosan úgy van felépítve, hogy egyre lejjebb húzza az illetőt a depressziójába és elhitesse vele, hogy tényleg felesleges élnie.

Sajnos elolvastam azt a rengeteg bizarr feladatot.

Elvileg olyanok is vannak benne, hogy nézd végig azokat a videókat, amiket a mentorod küld neked. Gondolom nem arról szólnak, hogyan fogadd e magad, hogyan szeress meg élni.

2017. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
a kék bálna egy nagyon jó játék
2017. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig kamu.
2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
19%

Elég volt már ebből, a kék bálna már 4 éve létezik, csak a szenny Youtube most tette még jobban felkapottá, az ilyen Pinghorizon, Own meg a többi semmirekellő köcsög, aki elmondta ugyanazt a baromságot, mint a többi, nem azért csinálták a videót, hogy segítsenek, hanem mert tudták, hogy a 10 éves fanjai megnézik és BIG MONEY


Ezt a kettő videót érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=0Y45tFSG_Pc

https://www.youtube.com/watch?v=gI4XhCQkBh0

2017. máj. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Sztem kurvba jó haverjaimmal mar vegigjatszottuk
2017. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.

Ezért nem kell valakit piszkálni.

2018. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!