Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta nem iszol alkoholt? Miért?

Mióta nem iszol alkoholt? Miért?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Tegnap vacsora óta.

Ma még nem kinaltak meg.

2017. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
91%
Ebéd előtt ittam egy pálinkát, azóta semmit.
2017. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 10-12 napja. Az utóbbi időben majd' minden este ittam pár pohár bort/pezsgőt, jól esett, és jobban aludtam tőle... aztán egyszer nem volt otthon semmi, én meg képes voltam az éjszaka közepén nekiindulni az éjjel-nappalinak, hogy vegyek piát. A sikeres küldetést követően borral a kezemben elméláztam a lehetőségen, hogy talán alkoholista leszek/vagyok... úgyhogy ki kellett próbálnom, hogy amúgy hiányzik-e/mennyire hiányzik az az esti borozás, és be kellett valljam magamnak, hogy eléggé ... :( Úgyhogy most egy darabig biztos nem veszek semmilyen piát, nem szeretném, hogy baj legyen belőle. :/
2017. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan 1 éve és 4 hónapja nem ittam egy korty alkoholt sem. Azért nem,mert előtte egyáltalán nem vetettem meg az alkoholt,mondhatni jó úton haladtam az alkoholizmus felé,bár sokak szerint már az voltam. Szinte nem volt olyan nap,hogy ne igyak meg valamit és nagyon nehéz volt megállni,hogy ne igyam rottyra magam. Hétköznap nagyjából kibírtam,de minden hétvégén péntektől vasárnapig csatak részeg voltam. Azért nem iszok,mert megismertem a páromat,ő nem iszik egyáltalán. Nagyon szégyelltem magam utólag,hogy az első igazi randinkra sikerült mattrészegen elmennem. De ő még ígyis kitartott mellettem és most már egyáltalan nem kívánom az alkoholt. Még a szagát sem bírom. Maximum télen a forró teába egy picike jófajta vörösbor jöhet,de a tiszta alkoholtól rosszul vagyok. Régen meg az se számított ha a legutolsó,szőlőszemet soha nem látó,poshadt szagú kannásbort kellett meginnom. Az is simán lement akkoriban. Belegondolni is rossz
2017. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Amióta megtudtam, hogy gyereket várok, tehát tavaly február óta.

Tévedtem, mert szeptemberben esküvőn voltam, akkor lecsúszott egy pohár bor. De azóta egyáltalán nem ittam.

2017. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Tegnap óta én se ittam mert dolgoztam :D (24 órában voltam). Ma lehet letolok 1-2 páleszt. Meg holnap is.
2017. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Mindig is utáltam a piát. Rohadt szar íze van, egyszer kóstoltam már, nem tudom, mit lehet szeretni azon a foson. Meg amúgy a családban elég alkoholista van már, de ha szeretném is az ízét, akkor sem innék, mert alkoholfüggő f.aszfejek tették tönkre az életem.


21/F

2017. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát úgy fél négy óta. Húsvéti koccintás, de mára elég. Mindenkinek boldog Húsvétot!
2017. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
2013 októbere óta nem iszom alkoholt. A sztori röviden annyi hogy függő lettem, elment rá minden hónapban szinte összes pénzem, és rájöttem semmire sem megoldás. Jó állapot mikor az ember iszik, és örömteli meg minden, de nem megoldás és a hatás is elmúlik. Mióta nem iszom kiegyensúlyozottabb az életem és hasznosabb dolgokra költök amik maradandóbbak (pl. kanapé) mint pár üveg sör és pálinka.
2017. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24 órája :(
2017. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!