Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti öltöznétek be úgy egy...

Fiúk ti öltöznétek be úgy egy lánynak, hogy ne legyen felismerhető, hogy fiúk vagytok?

Figyelt kérdés

Nem a transzfestitákra gondolok.. Hanem csak úgy kisminkelni magatokat, parókát húzni és lányos ruhába öltözni.

A japcsik meg a koreaiak nagyon jók ebben.



[link]



2017. ápr. 18. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

esélytelen


24F

2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Én kipróbálnám, de szerintem elég hülyén néznék ki...


23/F

2017. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen 28F.
2017. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogyha még szeretnék is lánynak öltözni, akkor sincs meg hozzá az alkatom. Én most jelenleg 180 centi magas vagyok és 100 kiló (ami sajnos nem izomból jött össze), így azzal kellene indítanom, hogy lefogyok úgy 70-75 kilóra aztán kiedzeni magam, hogy lapos hasam legyen és feszes fenekem, hogy egyáltalán legyen olyan nőies ruha, ami rám jön és még viszonylag jól is áll rajtam. Utána gondolom én tetőtől-talpig le kellene gyantáztatnom magam, ami viszont elég fájdalmas lehet, főleg intim területen. És még mindig ott tartunk, hogy az arcomról simán rá lehet jönni, hogy fiú vagyok.


Minden tiszteletem a lányoké, hogy ők ezt el tudják viselni.


23/F

2017. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah kipróbálnám. De gyantáztatnom kéne kb az egész testemet.
2017. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak az idióta Sas Tamás filmekben lehetséges :D
2017. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem. miért is akarnék ilyet csinálni?
2017. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
egy normális hetero nem akar ilyet csinálni.
2017. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Eszembe se jutna ilyen baromság. Jó nekem, hogy férfi vagyok, minek kéne nőnek beöltöznöm?



Bár elnézve a mai, sima képű, lenyalt hajú kis ratyikat, az a baj, hogy nem csodálkozok azon, hogy valamelyiknek eszébe jutott ilyet kérdezni...

2017. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NekoMc válasza:
Utolsó előtti a Japánok is heterók akik ilyet csinálnak ;) Szóval ez a kijelentésed nem állja meg a helyét. A legjobbak a trapok :3 :3
2017. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!