Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az időjárás ilyen rossz...

Ez az időjárás ilyen rossz hatással van mindenkire?

Figyelt kérdés

Most jöttem haza, láttam az árokba egy autót. Láttam ahogy a mentősök egy biciklist látnak el az út szélén aki valószínűsítem elesett és beverte a fejét mert vérzett a homlokánál. De láttam egy nénit a szomszéd utcába aki sírt mert azt mondta tönkrement a gyümölcsös kertje a hó és a fagy közeli hőmérséklet miatt.

De ahogy olvasok közösségi médiában elég nagy a baj...van ahol áramszünet van, késik a vonat és a busz. Több baleset történt...


2017. ápr. 19. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

hát rám nincs :P

tök jó hangulatom volt hajnalban amikor kicsit megáztam, direkt vastagabb pulóvert vettem fel :)

de hallom én is kollégáktól, hogy mik voltak meg kinek milyen szar...

szerintem egy ónos eső rosszabb lett volna...


24F

2017. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nincs. Én ma eddig csak derűs emberekkel találkoztam.


Ugyanaz az idő akkor is, ha valaki idegbeteg és akkor is, ha nem az. Csak a saját életüket keserítik meg vele, az meg a hülyék sportja.

2017. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en egy nagyon meleg orszagban elek tobb evtizede. mit gondolsz mitol vagyok kifjezetten depresszios? a nyartol es a szaraz 45 fokos melegtol.

gyulolom a nyarat es a meleget viszont minden mast nagyon szeretek ebben az orszagban. en akkor kezdek "elni " amikor elmulik a nyar es jonnek a huvosebb idok.otthon is utaltam a nyarat. minden embernel mas az idojaras hatasa.

2017. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene a pánikot kelteni...
2017. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, rám nincs.
2017. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Epilepsziás vagyok. Nagyon megvisel. Többet kell pihennem többször begörcsölök ilyenkor. Sz.art sem érnek a bogyók ilyenkor. Pokol
2017. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem, ilyen nyár lesz. Imádom.
2017. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen lehűlés + szeles időben rosszul szoktam aludni, vagy egyáltalán nem is tudok aludni. Most tudtam, viszont rémálmaim voltak, lehet hogy emiatt is.
2017. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!