Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a gyakoris emberek...

Csak a gyakoris emberek ennyire merevek és bekorlátozottak vagy nekem más az ismeretségi köröm mint a normál?

Figyelt kérdés
Itt mindenki olyan merev, túl szabályos, túl tisztességes. Általában ilyenek az emberek?
2017. ápr. 20. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
dehogy ilyenek.. itt a csőcselék gyűlt össze, aki a való életben a száját se meri kinyitni.
2017. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Itt a legtöbb ember gyökér, mindenki sokat képzel magáról, közben meg kis kakadarabok...
2017. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Itt mindenki olyan ki...ott nagy erkölcshuszár, akik mindig racionálisan gobdolkodnak, kőkemény elvekkel rendelkeznek, minden gondolatuk hasznos és értelmes, minden döntésük helyes és tisztességes, logikus gondolkodásúak és becsületesek. Csak azt nem értem, ezekből a talpig derék emberekből miért árad a lekezelés, szemétség - az egész stílusuk olyan, hogy a falra mászik tőlük az ember. De ők a nagybetűs JÓ EMBEREK, akik soha nem hibáznak, vagy ha mégis, az is csak a tökéletes összképük része.
2017. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a Kérdező és az erre a kérdésre írók az üdítő kivételek! :D
2017. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemtől szemben még a gyakoris emberkék sem ekkora taplók, csak itt merik cenzúrázatlanul elmondani a véleményüket.
2017. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon csupa jellemóriás, valóságos gerinctanulmány ítélkezik bőszen mások fölött.
2017. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!