Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok ti már pisiltetek...

Srácok ti már pisiltetek csrepes virágba?

Figyelt kérdés
Közép suliba a kolis szoba társam szokott ilyeneket véghez vinni, de nem tudom miért jó ez neki. Mindig amikor lefekszünk akkor mindenki kimegy a mosdóba elvégzi a dolgát aztán fent vagyunk még egy kicsit és alvás, de azért néha fel kell kelleni alvás közbe is néha mert menni kell a wc-re. És van, hogy ez a szoba társam is fel kell mert neki is kell, de csak annyit vesz észre az ember, hogy az ajtóval szembe van egy nagy cserepes virág(kb 2 méterenként van a folyóson ilyenből) aztán elé áll és elkezd pisálni, pedig a wc nincsen messze a folyosó végén. Vagy lehet hogy neki valami van a veséjével, hogy felkelés után már nem bírja annyira és már nem bírná ki odáig? már kérdeztük tőle hogy miért csinálja de mindig elpoénkodta és nem lehetett normális választ kapni rá. Am hozzá tenném a virágnak semmi baja nincsen, legalább így valaki meglocsolja ha már a takarítok nem teszik.

2017. ápr. 22. 11:50
 1/10 anonim válasza:
64%
Ez nálunk is "hagyomány" volt a koliba! Nálunk se nagyon locsolták...mi megtettük! :D
2017. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Lusta egy kicsit tovabb menni ennyi. Egy idiota.
2017. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nos...a szobatársadnak nevelnék cserépben zöldséget,gyümölcsöt...hasonló öntözéssel néhány hónap után elmondanám neki a "titkot".

2017. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint nem szoktam...
2017. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon sok olyan anyag van a vizeletben,amit a virág nagyon is kedvel,hasznos számára,A vizelet csak akkor károsít,ha a levélzetére is megy .Az leszáritja,leégeti .

3 as te is éhen halnál,ha látnád a kertészetekben szerves trágyát is használnak .

2017. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia #5!

Már hiányzott egy szántóvető paraszt a kommentekben hogy jól helyretegyen...:)

2017. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Hármasnak igaza van, az ilyen egyen olyan zöldséget, ami a saját vizeletéből nőtt ki. Mekkora igénytelen már. Legalábbis ebből a szempontból.
2017. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

A vizeletben levő nitrogéntartalmú szerves vegyületek nagyon jó tápanyagul szolgálnak a növényeknek.


Az, hogy valakinek a gyomra vagy az orra mennyire bírja az ilyet, az már gusztus kérdése.


A növénynek még jót is tesz.

2017. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
45%
Én is pisiltem már cserepes virágba,szerintem sok fiú tette már ezt legalább egyszer.A szobatársad szerintem szimplán perverz és szeret különböző helyekre pisilni,ez amolyan izgi számára és tetszik neki.Talán még fel is izgatja.Ezek mellett azt sem bánja ha tudják róla,ez még nagyobb izgalommal látja el.Nincs ezzel baj..
2017. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Én üres üvegbe szoktam huggyantani, mert lusta vagyok kimenni.
2017. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!