Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokat változtál az elmúlt...

Sokat változtál az elmúlt néhány évben? Miben változtál meg? Miért akartál megváltozni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megöregedtem, táskásak és szarkalábasak lettek a szemeim.
2017. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jorck ***** válasza:
Az egyetlen állandó dolog a változás.
2017. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rengeteget, de még mindig nem tartok ott ahol szeretnék.


Jobban kommunikálok, tudom mit szeretnék, nem érdekel az emberek véleménye, nem kattog az agyam azon, hogy más mit gondol rólam. Fel merem vállalni magam és a dolgaimat, akkor is, ha ez más szemében időpazarlás. Negatív kritikát is jobban viselem. Türelmesebb lettem.

2017. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elmúlt pár évben meghalt egy szülőm, volt egy csúnya szakításom akkoriban, és hát eléggé keményen egy falat állítottam magam köré, nagyon megkeményedtem, túlságosan is. Most tartok ott, hog szép fokozatosan építem ki az új életem, próbálok nem stresszelni és megtalálni a saját határiam.


A szakíts után próbáltam más emberekkel lefoglalni magam, betölteni az űrt, de inkább csak eltaszítottam magamtól őket a nyomulásommal, megtanultam lelassítani és helyén kezelni valamennyire a kapcsolatokat. Most én érzem azt inkább sokszor, hogy túl sok, amennyire próbálnak tolakodni felém mások, próbálom azt az egyensúlyt megtalálni, ami nekem is jó és a körülöttem élőknek is.

2017. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, Igen, negatív értelemben változtam;

2, A munkahelyem által xabb lett a személyiségem;

3, Nem akartam ilyen lenni, inkább erősebb személyiségű akartam volna lenni.

2017. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Utálatos, flegma és bunkó álarc mögött élek, elmartam magam mellől a barátaimat, újakkal már nem is barátkozok, mert rühellem az embereket. Régen társaságkedvelő és kedves voltam, most biztos vagyok benne, hogy mindenki csak arra vár, hogy valamikor kitapasztalja a gyenge pontjaim és kihasználja. Egyébként annyira ez még nem zavarna, de nem tudok annyira jól teljesíteni se a munkahelyemen, se az egyetemen, amennyire szerintem képes lennék, mert ott van bennem az, hogy "ezt nem küldhetem el, biztos sz_r", meg "mi van, ha elcseszem és mindenki hülyének néz majd". Szóval nem tudom, mi lesz, tudom, hogy simán tojnom kellene az egészre, de megtenni nem olyan egyszerű, mint mondani.

Nem akartam megváltozni, így alakult, elég sok szutyok történt velem az elmúlt három évben, aminek hatására fokozatosan "keményedtem meg".

2017. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben olyan kis nyomi voltam, mindenki csúfolt, mindenki beszólogatott, becsicskultam mindenkinek...

Mióta középiskolába jttem, már megváltoztam szerencsére, sokan flegmának és bunkónak gondolnak, amik mondjuk megint nem túl pozitiv tulajdonságok, de inkább vagyok "a bunkó csaj", mint "a nyomi csaj".

2017. ápr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!