Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kicsoda Army Mendes?

Boldog Dorina kérdése:

Kicsoda Army Mendes?

Figyelt kérdés

Mostanában sok Shawn Mendes számot hallgatok és a kommentekben sokszor látom ezt a nevet. Ő kicsoda?

Ezen kívül még ha akartok mesélhettek róla,elkezdett érdekelni:)



2017. ápr. 23. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Army=hadsereg

Az Army Mendes Shawn Mendes rajongóinak összesége.

2017. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Picit se BTS Copy.. Áá
2017. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
#2 Lol mintha a Bts találta volna fel a spanyolviaszt... egyébként is, pl az Undead Army (Hollywood Undead) régebb óta létezik, mint a Bts, szóval erről ennyit.
2017. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Én eddig úgy tudtam, hogy Mendes Army. De igen, így hívják magukat Shawn rajongói. (tehát én is)

#2 Édesem... Az 'army' szó nem csak hadsereget jelent... Fandomot, tömeget is. A BTS esetében azért Army a rajongók neve, mert a hadsereg szó baromira illik az egész imidzshez, amit fölépítettek. (gondolom nem kell magyaráznom...) Shawn esetében inkább fandomot jelent.

2017. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Shawnie eletemertelme <333

Amúgy nem a BTS a szent, van Undead Army, BVB Army, Mendes Army...sorolhatnám.

2017. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Mendes army esetleg.

Army=hadsereg

Shawn rajongóira vonatkozik.

Mint pl Justinnal a Belieber.

2017. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ne haragudj de.... szakadok uristen😭😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 amugy igen az akit mondanak a tobbiek is. En is Mendes Army tag vagyok😁 (ez ne tarton vissza csak en vagyok ilyen idiota) 😂😂❤
2017. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Későn írok tudom, de én még a BTS ARMY és a Mendes Army "veszekedéséhez" írnék


A BTS-nél egy betűszó (onnan tudom hogy a 2 legjobb barátnőm a BTS ARMY-ba tartozik)


Shawn-nál a hadsereget jelzi


Ja és shawn is bírja a BTS-t és a BTS is Shawn-t ami azt jelenti, senki se copyzott le senkit


(Ja és úgy hallottam hogy a kpop-ban több ARMY-nak nevezett rajongó tábor van)

2018. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Talán kicsit késő. De mendes army a rajongó tábor neve és egy márka is ami nemrég elkezdte az ő azaz shawn cuccait forgalmazni. Nem az övét inkább csak olyat. Pólók ékszerek füzetek albumok... Érted.
2019. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Amúgy ki kezdett el akkor még érdekelni? Shawn vagy army mendes vagy a rajongás vagy mi?
2019. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!