Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ver ennyire a sors?

Miért ver ennyire a sors?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy miért,vagy mit tettem amivel ezt kiérdemeltem ezt a szerencsétlen "életet". Nem vagyok rossz ember. De állandóan borzalmas dolgok történnek a velem. Annyi rossz dolog történik velem, amire azt mondaná ember ennél rosszabb nem lesz. De mégis egyre rosszabb lesz. Talán el vagyok átkozva,én már nem tudom. Ha végre kezd valami jó dolog történni velem, akkor egyből történik valami szerencsétlenség. Miért vagyok ennyire szerencsétlen? Csak engem ver az isten bottal?? Már sosem adatik meg, hogy boldog életem legyen?

2017. ápr. 24. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem teregetik ki a gondjaikat. Ami a külső mutat az nem árul el semmit. Fiatalokkal foglalkozom, akiket kivettek a családból. Olyan dolgokkat láttam, hallottam, hogy alig bírom ki néha, hogy ne sírjak.

Szóval ne gondold azt, hogy el vagy átkozva, bezzeg mások.

Mondjuk nem tudom mi történt veled, hány éves vagy, de legtöbb esetben az ember csak akkor változik, ha maga megküzd érte.

Ajánlom, hogy olvass önéletrajzi regényeket, az reményt adhat, hogy még a legnagyobb pokolból is ki lehet szabadulni. Pl. Pak Janmi, élni akartam.

2017. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lennél szerencsétlen? A boldogságot, jókedvet nem szabad valamitől függővé tenni.A boldogság benned van. :)

Írhatsz privátot, ha szeretnél. :)

2017. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fejezd be azt, hogy sajnáltatod magad és panaszkodsz. Minden szavadból árad a negativitás. Ezt vonzod magadhoz, ez a gondolkodásmód a te ideálod. Inkább légy pozitív olvass sokat ( Titok, Az erő, A Varázslat, Harv Eker, stb.). Hidd el, az életed nem csak annyiból áll, hogy felkelsz és minden keserű. Találd meg a szépet. Ha rá sem keresel ezekre a könyvekre, akkor nem is akarsz változtatni a sorsodon. Csakpanaszkodni szeretnél és azt hogy sanáljanak. :)
2017. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AZok érzik úgy, hogy rossz soruk van, akik a többinél hajlamosabbak arra, hogy a dolgok negatív oldalát vegyék észre, és azt hangsúlyozzák.

Van olyan munkatársam, akivel valóban sok szerencsétlenség történt az utóbbi időben, de én magam csodálom optimizmusát, habitusát arra, hogy a kedvezőtlen dolgokban is meglássa és megélje a jót és a szépet. Derűs, vidám és optimista ember.

Sokkal szívesebben segítem őt, mint azokat, akik állandóan panaszkodnak. Ő legalább értékeli és megbecsüli a segítséget. A többi gyakran észre sem veszi...

2017. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!