Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy futóverseny előtt mit...

Egy futóverseny előtt mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőhéten lesz egy futóversenyem. Már voltam ilyen jellegű versenyen, jól is szerepeltem hisz megnyertem de az még tavaly volt. A mezei futóversenyeken évfolyamonként van meghatározva, ki mennyit fut. Tavaly 1,8 km és most 2,1 km lesz. Tavaly elég sima 200-300 méterrel nyertem. De azóta már nem mozgok annyit és úgy érzem kicsit visszavett az állóképességem. Tudnátok valami tanácsot adni hogy hogyan tudnám magam felpörgetni anélkül hogy bármi káros dolgot szednék? Azt még hozzátenném hogy az akaraterőm az határtalan, de azért nem a temetőbe akarok menni verseny után.
2017. ápr. 25. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Felpörgetni? Ez nem így megy. Ha van még időd akkor edz rá. Ha meg már nincs akkor előtte egy kis bemelegítést tartsál. Ennél többet nem tudsz tenni. Hiába iszol annyi kávét vagy energiaitalt amennyi csak beléd fér, attól nem leszel gyorsabb
2017. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két kilóméter futáshoz nehogy felpörgetőket szedj!!! :-)

Ma (bemelegítés után) fuss le egy kilométert, holnap másfelet, holnapután kettőt, azutáni napon hármat.

Verseny előtti egy-két nap pihenj.

Közvetlenül a verseny előtt rendesen melegíts be!

2017. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!