Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dobok egy film részletet....

Dobok egy film részletet. Kiváncsi lennék, hogy rajtam kívül ez kiknek jön be? Lécci kort, nem et írjatok.

Figyelt kérdés
Kössszi:)))) [link]

2017. ápr. 28. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be.

46/férfi

2017. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be. 20/F
2017. ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
38/f Nekem sem jön be.
2017. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl játsszák magukat a figurák. Ettől olyan mint valami agyament őrült durva rajzfilm, ahol különösen közönséges és erőszakos megnyilvánulások működnek. Egyáltalán nem emberközei, inkább kellmetlen.

Nem tetszik. F.61

2017. ápr. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 health visitor ***** válasza:
Szerintem jó volt. xD 22/N
2017. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem szerettem ezeket a filmeket, a humora pláne nem jön be. 32F
2017. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be. Közönséges, erőltetett, trágár és semmi vicces nincs benne. Csak azt sajnálom, hogy a mai filmek többsége is ezt a vonalat követi. Trágárságokat ordibálnak, és azt hiszik, hogy ettől viccesek lesznek. Közben semmi mondanivaló nincs benne csak erőszak, szex, ordibálás és képek kavalkádja, gyors vágások, idegesítő kameramozgások. Ezért van az, hogy egyre kevesebb filmet tudok megnézni a moziban. Sokszor azt sem tudom, hogy egy-egy film után mit láttam, annyira gyors, üres és semmitmondó.
2017. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez is, amit itt belinkeltél. Semmi értelme nincs, kb. egy 15 évesnek lehet vicces, ahogy oltják egymást ocsmány hanghordozásban. De igazából semmi mondanivalója nincs, csak üres fejjel bámulja az ember, hogy mi a fene van? CSak annyit látsz, hogy három barom ordibál egymással, és igazából a világon semmi értelme nincs annak, amit beszélnek.
2017. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kedvenc vígjátékom, és szerintem Tom Cruise-nak az egyik legzseniálisabb alakítása. Szóval nekem bejön. 34F

Aki nem látta a filmet egészben, nem tudja történetet, és főleg azt, hogy kit alakít Tom Cruise, annak természetesen csak egy "értelmetlen trágárkodás" marad.

2017. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én láttam a filmet egyébként, és ennek ellenére ez a véleményem...
2017. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!