Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg egy...

Hogyan találjak meg egy embert keresztnév alapján?

Figyelt kérdés
Nos, egy ideje beszéltünk, de facebookon nem a valós nevével volt regisztrálva. Küldött magáról képeket is, de a vezetéknevét nem tudom. Valamiért törölték a profilját és fontos lenne megtalálnom. Köszönöm a segítséget előre is. :)
2017. ápr. 29. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így kb lehetetlen. Tudod hol lakik legalább?
2017. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Google-nek van egy ilyen szolgáltatása, hogy "keresés kép alapján", de csak akkor ad találatot, ha az adott kép, amit neked elküldött, fent van valahol a nyilvános weben.
2017. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy budapesti és egy informatikai cégnél dolgozik. Meg mellette egyetemre jár.
2017. ápr. 29. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szép kamunak hangzik. Miért álnéven írogatott volna,ha annyira egyenes ember?
2017. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha beszélni akar veled akkor majd csinál egy új profilt és megkeres ő nem? Ha meg nem keres meg az azt jelenti nem is akar veled annyira beszélni, akkor hagyd.
2017. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy a képeire csinálj egy google keresést (tud kép alapján keresni), hátha... De szerintem ha csak úgy felszívódott, akkor vagy kamu volt, vagy nincs értelme keresgélni mert nem akar tovább beszélni. Neki könnyű dolga lenne megtalálni téged.
2017. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Rákeresek a képekre és várok egy kicsit ha esetleg nem találnék semmit.

2017. ápr. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!