Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeritek a középsuli sorozatot?

Ismeritek a középsuli sorozatot?

Figyelt kérdés
Most bukkantam rá erre a sorozatra, de valami elképesztő.. Annyira primitív, gyenge, sz*r az egész, hogy az hihetetlen. De a szereplőket nem értem. Nem látszanak annyira hülyéknek, mondjuk a színészi képességük az pocsék, de hogy nem veszik észre hogy ez valami borzalom? Rosszabb még a barátok köztől is, mégis rohadtul népszerű a youtubon. Nektek mi a véleményetek róla? Csak én látom ezt ennyire sz*rnak?
2017. máj. 2. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, nem csak te látod így, én is ezt gondolom. A szereplők azért vállalják el mert egyrészt jó bevétel másrészt felkapottak lesznek a sorozat rajongóinak körében, emiatt szerintem ők ezt nem úgy fogják fel mint pl mi. Lehet pont ezért népszerű, plusz van az a korosztály akik még nem veszik észre hogy ez tényleg értékelhetetlen és nem tud rendes tanulságot felmutatni, magyarul Barátok közt kistiniknek.

2017. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg anno 20 -25 részük néztem de egy idő után már nagyon rámentek egy bizonyos területre mikor mindenki összejön mindenkivel, azok a jelenetek mikor ott vannak az iskolába ülnek a padban esetleg egy tolltartót kiraknának hogy hihetőbb legyen mert egy órán tankönyvek füzetek stb ...

Másik mikor Juli lenyomta Barbit a víz alá haragudtak egymásra Barbi majdnem megfulladt stb délután már együtt beszélgettek

Nem tudom de szerintem ez.már nagyon el van túlozva a hétköznapi élettől...

Olivér is már nagyon átment idiótába régebben jobb volt..

Szerintem túl idős vagyok már ehez


15F

2017. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem halál unalom az egész, semmi értelme nincs.

A szereplőket pedig nem igazán mondanám színésznek.

Velem jobb és érdekesebb dolgok történnek gimibe, miért nézném, ahogyan mások ezt borzalmasan előadva eljátszák?

16/L

2017. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hat ismerem de kar volt
2017. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!