Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalat jofogas.hu-n...

Tapasztalat jofogas.hu-n vásárolt dologról?

Figyelt kérdés
Szerintetek merjek rendelni? Ország másik végéből, 10e ft értékben, ruha. Boltban több, mint 2szer ennyi lenne, képen látható a papirja, doboza.
2017. máj. 8. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérjél tőle referenciát
2017. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hogyan? Mert azt ugysem mondja senki hogy már pár embert átk...am :(
2017. máj. 8. 13:28
 3/13 anonim ***** válasza:
veszelyes egy oldal a jofogas, minket mar tobbszor is atvertek, elore semmikepp ne utalj, utanvet se vmi jo mert csak akkor nezheted meg mi van a dobozban ha mar fizettel a futarnak.
2017. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az volt a csomagban amit foton lattal?
2017. máj. 8. 14:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam eladni, ha kérik tőlem én megadom.

Vatera, hardverapró sztem már elég is, ha ezzel tud szolgálni akkor már az nagy előrejutás.

2017. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Előre utalással semmit! Személyes átvét vagy utánvét. Ha nem engedik kibontani a postás mielőtt fizetsz ,akkor nem veszed át. Referenciát bárki tud gyártani kamu profilokkal.
2017. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Eddig olyan 10 alkalommal vásároltam onnan. Kb. 10 ezer forint feletti összeg volt mindegyik. Könyvek, játék, képregény.

Ebből olyan 8 alkalommal utaltam előre (az ország több pontjáról), 2 alkalommal pedig személyesen találkoztam az illetővel.

Egyikkel sem volt gond, lekopogom. De ennek ellenére nem ajánlom senkinek sem az előre utalást!


Szerintem érdemes telefonon beszélni a hirdetővel. Hogy halld a hangját. Aztán jó ha van fent más hirdetése, azokat is érdemes megnézni. Illetve figyelemmel kísérni, hogy levesz/feltesz-e hirdetéseket.

Pl. túlontúl jó ár/érték aránnyal feltett dolgokat biztosan nem vennék onnan. Műszaki cikkeket meg egyátalán nem. Mert ha valami túl szép, az már gyanús.


Ha túlságosan bizalmatlan vagy (a mai világban jó, ha az vagy) akkor próbáld rábeszélni az eladót az utánvétes dologra.

2017. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ebből olyan 8 alkalommal utaltam előre (az ország több pontjáról),"

Kicsit félreérthető ez a mondatom :D

Az ország több pontján lévő hirdetőktől vásároltam, és utaltam nekik előre.

2017. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet tudni, hogy ki a megbízható, s ki nem. Vásárolj utánvétellel.
2017. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha átver feljelentheted. Ennyi. Szóval vásárolj nyugodtan.
2017. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!