Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez furcsa? Mit tehetek ez ellen?

Ez furcsa? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem az egyik anime karakterben. A Tengen Toppa Gurren Lagann-ból Yoko-ba. Fáj, hogy nem egy világban vagyunk....

2017. máj. 9. 22:04
 1/8 anonim válasza:

één is nagy animefüggő vagyok,szoval néha megesik😂

De azert vonatkoztass el h ez gyakorlatilag egy "mese"😄

17/L

2017. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én mostanában nagyon ráfügtem az animékre amúgy. Szinte egész nap animét nézek. Amúgy 16/F csak mert te is kiírtad.
2017. máj. 9. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már hasonló helyzetben, pár hét kellett és elmúlt a "szerelem" bár még mindig a kedvencem. Animéseknél nem fura. 16/l
2017. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Első vagyok :D nyugi nekem sincs jobb dolgom:D 0-24ben anime😂
2017. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem furcsa.


Gyakran megesik, hogy valódi emberekbe is beleszeretünk, pedig max csak a testbeszédét olvastuk, nem ismerjük őt... Ilyenkor egy elképzelt-csak fejünkben létező képbe vagyunk „szerelmesek”


hogy mit lehetne ellene tenni... ehhez sajna kevés vagyok :D nem tapasztaltam hasonlót szerencsére :)

2017. máj. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MetalWolfie válasza:

Megnyugtatlak.. 0-24-ben én is csak animézek..😂 legyél bele "szerelmes".. De keress majd egy igazi szerelmet is.. :P

16/F

2017. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom tudni hogy milyen lehet egy anime karakterben szerelmesnek lenni. Remélem azér nem fáj neki.
2017. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én az első animéket az animaxon láttam: Naruto, Bleach, Konan a detektív stb
2017. máj. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!