Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nevet adjak ennek a...

Milyen nevet adjak ennek a blogomnak?

Figyelt kérdés
több kész regényem és verseskötetem van,és egy könyvet is írtam.blogot szeretnék készíteni,amiben ezeket irnám sorozatban,tehát mindennap foglalkoznék vele.a történetek komolyak,tele fordulatokkal,poénok is vannak benne,de egyébként mind drámai.remélem hogy mindennap várják a folytatást.az a kérdésem milyen nevet adhatnék a blogomnak ami vonzó az embereknek.a képregényeket sokan szeretik,valami hasonlóan csalogató név kell (de nálam rajzok nincsenek.)és azt kérdezném még hogy ha regényeket vagy könyveket adnék ki,előnyben vagyok ha már ismert vagyok a blogommal?gy tudom jobban keresik a kiadók.vagy érdemes-e kiadni?mivel keresnék többet?a blogommal vagy kiadással?(ha persze esélyes lennék),ez se hátrány.köszönöm a segitséget.és a névötleteket.(azt tudom hogy évi 2 ezer ft ha nevet veszek.
2017. máj. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"a képregényeket sokan szeretik,"


De ez NEM AZ!


Légy oly kedves legyél már ennyire kreatív, ha már egy sor mindenfélét írkáltál, nem hiszem, hogy gondot okozna ez, ha ennyi mindent írtál eddig! Ráadásul amit TE kitalálsz, az lesz a legjobb, mert rád jellemző!


Azt meg hadd ne mondjam már, hogy mi ebből egy fillért se kapunk.........

2017. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megjegyzésképp, a kéregényhez kellenek képek is. Rajzok.

A névadásnak kéne a legegyszerűbbnek lennie, ha már kész a történeted.

2017. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudtok olvasni,?épp azt irtam hogy nem képregények :) amugy miért vagytok idegbetegek?szedjetek gyógyszert vagy valami..de aki intelligens látja,hogy már a kérdésemben is választékosabban fogalmazok mint ti,és értelmezni sem tudjátok.és amugy ezek után persze hogy kapnak pénzt(még ha keveset is).
2017. máj. 14. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!