Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szégyenlősség?

Lányok szégyenlősség?

Figyelt kérdés
Lányok barát/barátnő, ismerős vagy idegen előtt szégyenlősség?Baráti társaságban vagy idegennel szemben?

2017. máj. 15. 22:22
 1/7 anonim válasza:
Én elvagyok egy bikinialsóban egész nyáron, ha arról van szó..:D nem igazán vagyok szégyenlős :)
2017. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon, anyukám előtt a legkevesbé, de utálok meztelenkedni és bikiniben lenni (pasi előtt még nem voltam)
2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

3 bnőm előtt nem vagyok az, a szűk baráti társaságunkban azaz 4 lány 4 fiú ott sem vagyunk azok

idegennel sezmben max bikini alsó

2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fehérneműben szinte bárki láthat nincs abban semmi, csak bugyiban csak anya és nagymamám előtt mutatkozom, esetleg, ha a sulival megyünk úszni, akkor a csoportos lányöltözőben nem szoktam takarni a melleimet(valószínűleg anyától tanultam, mert szűk családi körben simán mutatkozik melltartó nélkül).

Teljesen pucér senki előtt sem vagyok.

15/l

2017. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok szégyenlős :)
2017. máj. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A szemérem: erény.Idegenek előtt legyél nyugodtan szégyenlős. Szerintem a barátnőd előtt nem kell, de ha ő az, akkor legyél te is az, mert zavarhatja, ha levetkezel előtte. Én lány vagyok. Nekem volt olyan barátnőm,a ki levette előttem a pólóját és átöltözött, az előtt én is le vettem, de amelyik barátnőm nem öltözött át előttem, az előtt én sem öltöztem át, nehogy őt ez zavarja. Idegenek előtt meg legyél nyugodtan szégyenlős. Nem normális ami ma a világban, meg a TV-ben megy.
2017. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Regen nagyon szegyenlos voltam, de szerintem ezt egy egeszseges onertekelessel, onbizalommal rendelkezo ember olyan 16-18 eves korara kinovi. Nyilvan nem vonulok vegig az utcan meztelenul, de nem takargatom magam senki elott. Siman at szoktunk oltozni fiuk-lanyok egymas elott az osztalyban. Szerintem, aki atoltozik 30 ember elott, az nem szegyenlos. Persze, van aki nem, de megmondom oszinten, nala ertheto, hogy vannak magaval problemai... de azert remelem, elobb-utobb o is elfogadja magat, vagy valtoztat rajta, ha tud. :)
2017. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!