Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy gyakran a...

Miért van az, hogy gyakran a semmit, az ürességet érzem a dolgok mögött? Mintha a látható világ csak egy felszínes valami volna, ami mögött semmi sincs.

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlen depressziós?
2017. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, akkor én se vagyok normális? Úgy gondolom valóban nincs semmi, ezért javaslom neked is, hogy ne gondolkodj. Én boldogabb vagyok mióta tudatosan nem gondolok bele semmibe
2017. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Firedoom ***** válasza:
Most en lennek tul optimista vagy szorakozott ha az uresseg helyett inlabb vegelathatatlan es megmagyarazhatatlan okok erzelmek es gondolatok sorozatat latom? Szivesen jatszok el a gondolattal, hogy mi lett volna ha, miert van ez igy, miert teszem azt amit. Es igy nem az uresseget figyelem, hanem azt, hogy kire milyen hatassal vagyok es o hogyan hat ram.
2017. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, de inkább filozófiai amint látom. Üresség mindig volt és ezt követően is lesz mindig. Ha üresség van, akkor azt előbb-utóbb kitölti majd valami. Csak kérdéses, hogy mikor és mi. Mert az már egyáltalán nem mindegy. De itt felmerülhet az anyag és antianyag, fény és árnyék kérdése is. Ahol eddig fény volt, ott nem biztos, hogy jó ha ezt követően árnyék lesz és fordítva.
2017. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!