Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert, aki kb...

Ismertek olyan embert, aki kb 40 éves koráig csak a karrierére koncentrált és soha nem volt kapcsolata senkivel?

Figyelt kérdés
A céljait helyezte előtérbe,és nem fért bele az idejébe,vagy nem szerette volna hátráltatni az életét kapcsolatokkal való nyűglődéssel.
2017. máj. 20. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok én is, bár csak 28 vagyok.... egyelőre nem tudom elképzelni azt, hogy bárki is legyen mellettem, vagy együtt éljek bárkivel is.

Bár mondjuk néha hiányzik.... ritkán.

2017. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is 28 vagyok:)


De én sem tudnám elképzelni.

Szerintem baromi sok macera és időpazarlás.


Én egyszerre nem tudok több dologra koncetrálni,az időmet pedig nem szeretem perecekre beosztani.

2017. máj. 20. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, de félek hogy majd én is idáig jutok. Idáig nem volt kapcsolatom, nem tudom mikor fog valaha is összejönni. A kor előrehaladtával egyre nehezebb ismerkedni szerintem, és fel kell majd vállalnom, hogy húszon, harminc évesen se volt még kapcsolatom.
2017. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én szeretem az időmet beosztani, de ezt egy társ mellett nem lehet megoldani.. az meg engem frusztrál.


nem igen érdekel a karrier sem.. mert azt látom, hogy egy középvezetőből a sz@r is ki van hajtva azért a 4-500e-ért amit hazavisz.. ilyen áron akkor inkább nyomorgok egy20nm-es szobában!

2017. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Kedves választ írók! Ez ám az élet felfogás! Pont azt az időt dobjátok el magatoktól amikor élni kéne....szerelem,bulik,de szép az élet időszak. Mire majd házasodtok (egyszer)egy kiégett,érzelemtelen,begyepesedett,magának való ember lesz belőletek. És soha senkit nem találtok majd magatoknak a leírtak miatt. Pont már libidótok se lesz addigra a sok stressz és jaj én nagyon építem a karrierem felfogás miatt. Boldogtalanul,gyerek nélkül,és egyedül fogtok meghalni. Pl: Medveczky Ilona....vagy sorolhatnám az ismert embereket akik ha vissza mehetnének az időben,jó pofán vágnák magukat.........
2017. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Csak sajnos 40 felett már csak az rúghat labdába,aki el is ért valamit az életben.

Persze,szép dolog a fiatalság,de múlandó.

Ha jól akarsz kinézni 40 felett is,ahhoz pénz kell.

2017. máj. 21. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!