Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vicceljem meg ezt a...

Hogy vicceljem meg ezt a boltot? Már nagyon elegem van. Vélemények? Többit alább.

Figyelt kérdés
Na szóval a 3. kerbe lakom. Szoktam vásárolni néha a Westendben, néha a Mammut-ban. De itt van hozzám közel a Stop Shop Óbuda, ez is ilyen plaza féle. Na és van itt egy volt, nem írom le melyik konkrétan, de nagyon idegesítenek már. Vannak itt nomrális boltok ahol lehet vásárolni, pl. C and A, de ez a bolt egy lehetetlenség. Bemegy az ember, hangosan köszön, semmi. Az eladók olyanok mintha előző nap úgy beálltak volna mint egy legalja rocksztár. Semmit nem lehet megtudni tőlük, vágják a fejeket, nem tudnak semmit. Most 2-szorra voltam ott, persze vadiúj eladók vannak, gondolom a régi 3-4-et úgy b@@szták ki mint a huzat. A bolt olyan 7-8 hónapja lehet ott, nem csodálkoznék ha megszűnne, bármikor. Komolyan mondom azon gondolkodom felkapok 5-6 polót meg 2-3 dzsekit, dobok egy "csá"-t és kisétálok. Csak akkor jön a rendőrség. Írjak bele a panaszkönybe? Hívjam fel a tulajt? Hagyjam őket a retekbe, majd megszűnnek? Mit tegyek? Vélemények?
2017. máj. 21. 11:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Legszívesebben felhívnám a tulaj-t hogy beszélik e a magyart vagy bármilyen nyelvet.


Hogy vicceljem meg őket?

2017. máj. 21. 11:42
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A lopást nagyon nem ajánlom. Ha legközelebb nem köszönnek,közelebb mész az egyikhez,és jó hangosan ráirdítasz; Hellóóó!!!! A reakció vicces lesz,én már próbáltam.
2017. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

a lopást viccből írtam, nem tenném meg, de mit kell ilyenkor tenni?


"és jó hangosan ráirdítasz; Hellóóó!!!! A reakció vicces lesz,én már próbáltam."


lehet ez vagy leöntöm hideg vízzel.


:D

2017. máj. 21. 11:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj csak a szóbeli megoldásoknál, az ellen nem tehetnek semmit, ha nem vagy vállalhatatlanul paraszt, és képes vagy elegánsan irányítani a helyzetet.
2017. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Menjbe telefonon üvöltetve a kisgrofot esetleg vigyél egy két havert.
2017. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer a dohányboltban voltak nagyon bunkók,(meg mertem zavarni a cigi-kávé szünetet, ami órák óta tartott) ezért eljátszottam, hogy nem tudom melyik cigit akarom, és egyenként levetetettem őket a polcról, és kértem mondják el melyik jobb :D Azóta mindig normálisan beszélnek velem. Szóval én mindenről kikérném a véleményüket a cuccokkal kapcsolatban, aztán nem venném meg. Nem szép dolog, de ha én normálisan viselkedem velük, akkor azért ők is megtehetik, nem?
2017. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nekem egy ismerősöm mesélte hogy elment egy szupermarketbe, vagy hipermarket, ismert cég, és ott a hentespultba mindent felszeleteltetett.


És mi lett a vége: benyögte hogy bocs mégse kéri.


:D :D

2017. máj. 21. 12:01
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom milyen jellegű bolt, de én azt csinálnám hogy a lehető legolcsóbb terméket megvenném és 20000-essel fizetnék a pénztárnál.
2017. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszed,a vàsàrlok közott nincs eleg köcsög? Reggeltől estig finnyàs,időnként szàndékosan paraszt vevőket kiszolgàlni ,semmi pénzért,nem csoda hogy unjàk és belefàradnak.Ez egy bolt oda vàsàrolni mennek, nem beszélgetni.Nem köszön na és?Megveszed ami kell és kész.Azt varod,hogy körül is repdessen?!mikor én voltam eladó mindig kiutàltuk az olyan vàsàrlókat akikről tudtuk,hogy azt hiszik a boltos azert van hogy ők csicskàztassàk meg 'neveljék'.Volt aki direkt felforgatta a ruhàkat es meg neki allt feljebb.Na ott o repult mint a huzat!
2017. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy.


Ja igen ahogy mondod egyébként, a vevő körül forog minden.


Vagy bezár a bolt mint a huzat.


Ennyi a "törvény".


Egyébként meg igazad van, megyek máshova, ők meg bezárnak, van sportbolt 500 másik.

2017. máj. 21. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!