Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is gáz?

Ez szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt pár nappal -igen, messze van még- el szeretnék menni vásárolni, és vagy ki akarom fizetni találomra 5 ember bevásárlását, vagy kiállni az üzlet elé, és pénzt osztogatni.

Haverom szerint ez nagyon gáz, de én szeretek jót cselekedni. (Tavaly például három rászoruló családnak ruhákat vásároltam.)



2017. máj. 29. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alap ötlet nem rossz, viszont a találom 5 ember bevásárlásának kifizetése elég nagy butaság, nem biztos rászorulók lennének.

Inkább azt mondom hogy keress fel kisebb segélyszervezeteket akik megtudják mondani kiknek van szüksége és mire. Így biztos hogy azokhoz jut el ahol nagy segítség van rá. Budapesten és más városokban is létezik ez a fajta segítség mikor tudja az érintett kitől van, és az aki adja az is honnan. Nem egy nagy szervezet tünteti el a pénzt valahogy...mert manapság ez megy.

2017. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Találom alatt azért nyilván nem azt értettem, hogy egy eleve ittas emberét kifizetem. Megnézem a kosaruk tartalmát azért, meg hányan vannak (gondolok itt arra, hogy minél több gyerek), és a ruházatukat, kinézetüket is.

Az megint egyértelmű, hogy akin az aranyóra ott feszül, nem szorul rá. :D

2017. máj. 29. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:
A jótékonykodás sohasem gáz.
2017. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!