Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Lola lánynévről mi a vélemén...

A Lola lánynévről mi a véleményetek? Anyakönyvezhető egyáltalán? Ha igen, ti adnátok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Huha most hirtelen ahogy olvastam baromira megtetszet :) :) :)

De jó :D Soha nem gondoltam hogy ezt a nevet adjam a lányomnak de nagyon szép szerintem :D Én simán adnám.

2017. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Anyai nagyszüleim adták az egyik kutyájuknak. Embernek soha nem adnám. Szerintem magyar gyereknek nevetséges.
2017. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nagyon cuki *-* de ettol fuggetlenul sajat gyerekemnek nem adnam inkabb a hagyomanyosabb neveket preferalom.
2017. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom lehet anyakönyveztetni, az utcánkban van egy 2-3 éves kislány akinek ez a neve. Nekem maga a név tetszik, aranyos, de én sem adnám a gyerekemnek
2017. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
48%
Ismerek egy Lola nevű kislányt, Lorettaként van anyakönyvezve. En viszont nem adnám se igy, se úgy. Ízlések es pofonok ugye.
2017. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Csakis vörös rövid hajú lánynak tudom elképzelni, amúgy fura lenne... öhm, bocs, nem tudok elvonatkoztatni a filmtől. :D
2017. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem tetszik. Egyrészt van egy Lolita-felhangja, és aki olvasta a könyvet, nem csak hallott róla, annak ezt nem kell tovább magyarázni.


Másrészt nem tartom egy felnőtt, komoly nő nevének. Utálnám, ha így hívnának, így nem adnám.

2017. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
89%

Igen, anyakönyvezhető: [link]


A link, ahol megnézhető: [link] → Női nevek


Egyébként, ha másoktól kérdezed, hogy mit szólnak nevekhez, akkor sosem lesz neve. Az évek alatt itt kérdezett sok név mindegyike olyan, hogy vannak, akiknek tetszik, vannak, akiknek nem. És vannak, akik durva véleményt írnak.

Úgy lenne korrekt, ha a csúnyákat írók odaírnák a saját neveiket; még inkább a gyermekeik neveit, mert azt ők választották, hogy azokat is lehessen fikázni.

2017. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Nem adnám.

Tapsi Hapsi barátnője Lola nyuszi, plusz az énekesnő jut róla eszembe.

Inkább kutyanévnek aranyos, felnőtt nőnek komolytalan.

2017. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudjatok de mire fel a lepontozás?

Ez nem like gomb :) A hasznosságot lehet pontozni és elvileg válaszoltam a kérdésre tehát ugyanolyan hasznos mint azé akinek nem tetszik.:)

2017. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!