Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől híres a Beniipowa?

Mitől híres a Beniipowa?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Én pl. nem is ismerem. Ki ő?
2017. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Hopka miatt.
2017. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Attól hogy nem is hallottam róla, annyira híres.
2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Na az meg ki?
2017. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Mert suri egy köcsög ❤❤😀😂
2017. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Hellóóó itt egy powa beszél azért mert jó!
2017. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%
Szerintem az emberek azert szeretik Ot, mert egy eleg vidam szemelyiseg. Ragados a nevetese :D Es helyes is 😏♥️
2017. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Csakegypowalany válasza:
71%
Mitol hires? nehez megmondani. Sok mindenert lehet szeretni. Pl: vicces es a nezoivel vannak belsos poenjai, minosegi tartalmakat gyart es nagyon sok penze/munkaja van ezekbe a videokba pedig o ezt nem erzi (lasd: nyaralos vlodgba amit mondd) Bejarja az orszagot a nezoi kedveert es tobb orakat dedikal. (szemelyesen is ugyan olyan mint a kepernyon tehat vicces kedves baratsagos) Nagyon sok mindenki mondja h jajj csak 9 evesek nezik az Mc miatt..erdekes dedikalason en nem lattam egy kicsit se hanem csak tiniket..es egyaltalan nem csak Mc van a csatornan anem pl: csgo, PubG, es meg sok mas. Van mar neki egy vlog csatornaja is ami plusz munka. Szoval roviden en szeretem mert szorakoztato vicces kozvetlen baratsagos erdeklodik a nezoi irant es mert annyi munkaja van egy-egy videoba plusz az elo adasokba.
2017. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%
Egyszerű, de mégis nehéz megmondani... Szerény személyem szerint egy életvidám srác, ráadásul ritka, hogy valaki egyszerre legyen vicces, okos és még jól is nézzen ki. Szerintem minden eddigi a youtube-ból befolyt pénzét a videózásba forgatta vissza valamilyen formában. Tisztességes, egyedi ötletei vannak, nem tömi meg szponzorokkal a csatornáját Pollával ellentétben...
2017. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyszerű, de mégis egyszerű megfogalmazni. Én kiemelkedően életvidám srácnak tartom, ráadásul a mai világban ritka, hogy egy ember egyszerre legyen vicces, okos és még jól is nézzen ki. Ráadásul látszik, hogy az eddigi youtubból befolyt pénzt a videózásba forgatta vissza valamilyen formában (lásd: stúdiót épít jelenleg.). Plusz én még az egyedi / sajátos humora miatt szeretem ennyire.
2017. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!