Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akarhat valamit tőlem a...

Akarhat valamit tőlem a fogorvosom?

Figyelt kérdés

A mai napon gyökérkezelésen voltam és meglepődve tapasztaltam, hogy a fogorvosom felajánlotta tegeződjünk, mert az mindkettőnknek egyszerűbb. Ezzel magyarázta. Persze elfogadtam, bár furcsálltam, mert már évek óta hozzá jártam kezelésekre, de eddig nem kezdeményezte ezt. Most nem értem miért.

Ami még jobban meglepett az az, hogy gyökérkezelés közben a mellkasomhoz ért többször, mert arra tette rá az eszközt, amit használt. Kb. 3x érintett meg így. Itt nagyon megijedtem és elgondolkodtatott, hogy ezt vajon szándékosan tette-e. Amúgy mindig nagyon kedves és udvarias volt velem. Odafigyelt rám. Mindenkitől csak jót lehet hallani róla. Ezt azonban, amit ma tett nem értem... Több mint 15 év van közöttünk és biztos szimpatikus vagyok neki, mert látszik rajta. Ne képzeljek bele többet? Szerintetek miért érhetett a mellemhez többször is? Lehet ilyet egyáltalán csinálni a pácienssel?



2017. jún. 1. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, lány vagy, a fogorvos meg férfi.


Lehet, nemrég léptél felnőtt korba, ezért ajánlotta fel a tegeződést?

2017. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon ki lehetsz éhezve Nyuszifül, ha egy fogó letételében is szexualitást vélsz felfedezni. :)
2017. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
2. Gyökérkezeléshez már fogó is kell? Hú, akkor én nem megyek ezentúl fogorvoshoz! Te vagy a fogó!
2017. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
2. nem feltétlen van kiéhezve a kérdező. Nekem inkább az jön le, hogy zavarta őt a dolog.
2017. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: Kac-kac. Tátsd ki, melyik a beteg fog?
2017. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Te nagyon okos! Az orvosnak mindig kedvesnek kell lennie a pácienssel...

Ne legyél már ennyire ostoba,ha bunkó lenne nyílván nem mennél vissza..! Istenem!!

2017. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy meg biztos nős a kis pasikád...
2017. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is a mellkasomra szokták tenni a kezeléshez szükséges eszközöket, mert igy könnyebb nekik, semmi nincs benne, szerintem te gondolod egy picit túl.
2017. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit akarhat? Betömni a lyukakat!

Ezért fizeted...

2017. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hat ez tulment kicsit. Kotelessege kedves lenni. Nagyon ostoba lehetsz vagy szexhianyos ( vagy buta tini) ha ebbe belegondolsz barmi szexualis toltetet.
2017. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!