Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen undorito a...

Hogy lehet ilyen undorito a hugom pasija hogy osszekakilja a wc-t meg osszeverezi a torolkozot?

Figyelt kérdés
ez wc kefet nem ismeri bementem utanna fuuu kar volt, verzet az orra es osszeverezte a torolkozot en meg beletorolkoztem de csak akkor vettem eszre mikor mar megtorolkoztem jo pont nem abba az oldalaba torolkoztem de akkor mer nem dobjak ki a szennyesbe?? es nem is szolhatok semmit en lennek a szemet mert most ez hugomnak az isten hat ki ez te??

2017. jún. 5. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beleestél? :D
2017. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Örülj neki, hogy nem a s3ggét törlte a törölközőbe, az rosszabb lett volna. :)

Lehet, hogy pont ezért szimpatikus annyira a húgodnak mert legalább tudja hová kell kakilni és, hogy mi az amivel nem szavad kitörölnie.

2017. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
en fiu vagyok es nem vagyok busi.
2017. jún. 5. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Húgodnál se lehet magas a nívó,hogy leáll egy ekkora paraszttal,pardon.
2017. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Ekkora parasztot.
2017. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Vannak ilyen igénytelen emberek sajnos.

Azért említsd meg a hugodnak a dolgok!

2017. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit parasztoztok. Pista bácsi még szaros gumicsizmájával sem megy be a vízöblítéses angol WC-jébe. Nem hogy teleszarja azt. :D Mondjuk abból a szempontból az sem jobb, mert az ingujjba törli az orrkulát. De legalább nem menstruál.
2017. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Most mi ez, ha nem troll kérdés? :D
2017. jún. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "ki ez te"? Kit tegezel? Cigány vagy? :D
2017. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez elég undorító. Én szólnék neki, azért ilyen gusztustalanságokat ne csináljon már más házában. (Mondjuk csak zárójelben jegyzem meg, hogy a sajátjában se.) Joggal akadtál ki, ez tényleg gusztustalan.
2017. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!