Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miből lehet...

Szerintetek miből lehet megállapítani/megtippelni egy nő életkorát külső alapján? Miért vagy az hogy valakit többnek néznek valaki kevesebbnek az életkoránál?

Figyelt kérdés
Sose tudtam megtippelni ki hány évesnek néz ki se idősebbeknél se fiatalabbaknál ...viszont engem rendszeresen pár évvel idősebbnek néznek ami nagyon zavaró mert szerintem a 18-25 éveseknél nem is nagyon lehet megállapítani. például:hogy lehet egy 19 évest 23 évesnek nézni ha nem megviselt az arca igényes a bőrén se látszik sem narancsbőr se ránc..

2017. jún. 8. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Tőlem 30 évesen is elkérték a személyimet, amikor bort vásároltam. Többször is. Nem sminkelem magam durván, alapozót sem használok. Ez genetika is részben, viszont nagyon sokan nem tudnak szépen sminkelni és "túltolják".

Barátomat is mindig fiatalabbnak nézik.

Lehet azért néztek idősebbnek, mert határozott a fellépésed és érettebb vagy?

2017. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja félre ne érts, a "nem tudnak sminkelnit" nem rád értettem.
2017. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, genetika. Plusz étkezés, káros életmód hanyagolása, no cig, sok sport, napi rendes bőrápolás ... ezek hatása 35 után jelentkezik, de akkor robbanásszerűen.
2017. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20%

Szerintem egy nő èletkorát tükrözi a modora.

L/21

2017. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Genetika, életmód, öltözködés, stílus segíthetnek vagy éppen jól megvezethetnek ezen a téren. Tényleg csak tippelni lehet, aztán vagy beletalálsz vagy nem. Inkább egy tól-ig tartományban érdemes találgatni szerintem.

Mondjuk sose értettem, miért érdekes mások korát tippelgetni. Ha valamiért lényeges vagy elég közeli viszonyba kerültök, úgyis megtudod, ha meg nem, akkor nem teljesen mindegy, hány éves?

2017. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem meg sokkal fiatalabbnak néznek, de nálam genetika. Feszes vagyok, vékony, nem löttyed a bőröm, alig ránc, csak picikék. 40 évesen is 30-35-nek néznek, ami munkahelyen, jobb beosztásban, értekezleteken, tárgyalásokon nem előny. Nagyon nem. A másik, mindig fiatalabb férfiak kerülgettek, kerülgetnek, Önmagában nem is baj, de azért van egy határ. Család ilyen. Az is érdekes, hogy közepes nagyságú faluban nőttem fel, viszonylag távol várostól és az általános iskolai osztálytársaim közül, a legtöbben jóval fiatalabbnak néznek ki. Van valami ott a levegőben, igaz, vannak tavak , sok erdő :)
2017. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem fiatalabbnak szoktak nézni. 25 vagyok, sötét hajjal 18-nak néztek rendszeresen, vagy fiatalabbnak, most szőke hajjal már valamivel idősebbnek gondolnak, de 25-nél még mindig fiatalabbnak.


Nálunk ez genetika, anyukám és nagymamám is borzasztó fiatalosak és szerencsések. Nagymamám 55-60 éves koráig alig öregedett valamit, anyukámat rendszerint a nővéremnek nézik.

A narancsbőr nem kor függő :D Nekem is van egy kicsi, pedig rendszeresen edzek. A nők 90%-ának van kortól és testalkattól függetlenül.


A bőr amúgy sokat számít. Vannak velem egykorúak, akik pl sokat napoznak, szoliznak, nekik bőrük is megviseltebb, ráncosabb, kráteresebb, mintha egészséges bőrük lenne.

Én naponta kenem magam fényvédővel arcon meg testen is, hogy minél kevésbé ráncosodjak. Na meg melanoma se kéne.

2017. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!