Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha az...

Ti mit szólnátok, ha az egyetem után valakinek vesznek egy Biatorbágyi lakóparkban egy zsír új lakást? Irigykedtek? Miért?

Figyelt kérdés
Az új "be my city" lakóparkban kapott volna egy zsír úk 1+1 szobás legénylagást a szüleitől a diploma után, és a kollégái közt legagyizza, meg mondja, hogy inkább a belvárosba jobban beköltözne (BP-n dolgozik). Meg mondaná, hogy borzasztó, hogy majd fél órákat kell kocsiznia, a kocsit szintén a szüleitől kapta volna, ez bicskanyitogató lenne a számotokra? Mit szólnátok ehhez?

2017. jún. 10. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem vágyom ilyen negatív emberek társaságára, hanyagolnám panaszkodjon másnak a fene nagy nyomoráról. Amúgy nem irigykednék.

Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy így akar dicsekedni.

2017. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Megérteném, hogy inkább a belvárosba kellett volna egy szép kis legénylakás.
2017. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkinek megvannak a maga problémái, nem tudom mi a gond ezzel. Persze nem kell folyton másokat tarhálni vele, de akit ez zavar az nyugodtan mondhatja, kedvesen, hogy figyel bocsi, de legyél szíves valaki mással megbeszélni ezt. Ilyen egyszerű.

Egyébként meg tényleg nem egy nagy élmény budapesten közlekedni. Én 5 évig laktam és dolgoztam ott, annyit bírtam, téboly ami ott van csúcsidőben. Pedig én a belvárosban laktam.

2017. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul venném, majd élném tovább az életem. Ha sokat rinyálna akkor leállítanám, mindenki oldja meg a saját dolgait, ne másokat fárasszon vele. És ennyi.
2017. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem irigykednék, mert 29 évesen tegnap vettem a családi házam mellé, egy új autót....

Mindenféle segítség nélkül, irigykedjen ő!

2017. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Szegény srác! Teljesen könnyfátyolos lett a szemem ilyen szívtelenség hallatán, sőt már le is gördült egy könnycsepp...ne....nem...bírom....folytatni...Brühühüü
2017. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Irigykednék, bár nekem is vennének a szüleim lakást, én lennék a legboldogabb.
2017. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Irigykednék, bár nekem is vennének a szüleim lakást, én lennék a legboldogabb."

Úr isten... Egy őszinte ember gyakorin. Front van vagy mi a franc?

2017. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Adja ki, és béreljen egyet Pesten, probléma megoldva. Ha nem ezt csinálja akkor ez csak panaszkodásnak álcázott dicsekvés.
2017. jún. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki nem kap lakást sírba teszik előbb utóbb,aki kap,azt is. Akkor nem mindegy?
2017. jún. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!