Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha én reggelente fürdök...

Baj, ha én reggelente fürdök vagy tusolok, nem este?

Figyelt kérdés
Fáradt vagyok,nincs kedvem,de így büdin fekszek le,bár engem nem zavar.Ti is csináltok ilyet ?
2017. jún. 19. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagyunk így... Nem halálos.
2017. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha büdi vagyok, akkor nyilván nem csinálok ilyet.

Ha nem volt meleg aznap, és nem végeztem izzasztó testmozgást, akkor néha elsunnyogom az esti mosdást.

2017. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig büdös vagyok, full mindegy mikor fürdök, öt perc múlva árad belőlem a pokol szaga és menekülnek az emberek. Ha felszállok egy repülőre, a pilóták inkább kiszállnak a bűz miatt és nekem kell vezetni a gépet... Egyszer metrón majdnem hívták a terrorelhárítókat, mert azt hitték mérgező gázt juttattak az alagútba, pedig csak én bűzlöttem ott... Mondtam, hogy bocsi, de ez van... :-D
2017. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rengetegen fürdenek reggel viszont

Magyarországon a többség este fürdik.

Én is szeretek reggel fürdeni mert jobban fel tudok kellni

2017. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj!Ez teljes mértékben a te dolgod!


Ha büdi vagy este az sem gond,mert van aki szereti :D

2017. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 3 :DDDDDDDDDD


Kérdező, ne aggódj ezen! Én is reggel fürdök, egyszerűen jobban esik tisztán kezdeni a napot, mint zárni. Én éjszakánként is megszoktam izzadni nyáron, akkor meg pláne semmi értelme nem volt a fürdésnek este. Van olyan ismerősöm, aki kora este fürdik. Szerintem ameddig rendszeresen fürdesz, addig senkit nem izgat, hogy mikor fürdesz meg :)

2017. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Mondjuk ha nekem reggel lenne kedvem, akkor sem hagynám ki az estit. Nekem úgy kényelmes, hogy a tiszta habtestem ér az ágyneműhöz meg a pizsihez, akkor is, ha csak egész nap gépeztem.
2017. jún. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem bűzlesz meg nem vagy koszos.

Én világéletemben este zuhanyzós voltam, reggelente csak akkor, ha a helyzet úgy kívánta (pl. megizzadtam éjjel, vagy különleges alkalmakkor).

Este nem is szeretek zuhany nélkül ágyba dőlni.

Párom viszont világéletében reggelzuhanyzós volt, este csak akkor zuhanyzott, ha megizzadt vagy koszos volt. :-D De amióta együtt lakunk, mindig megejt egy gyors zuhanyt ő is este. :-)

2017. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én este is le szoktam zuhanyozni és reggel is. Nem tudnék büdösen lefeküdni az ágyba.
2017. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is, este is, reggel is. Főleg így nyáron, melegben. Sőt ha az a érek melóból, tiszta izzadtan, akkor is lezuhanyzok, hogy lehűljek. Kánikulában 3-szor minimum zuhanyzom.
2017. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!