Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Justin Bieber cigizik?

Justin Bieber cigizik?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy 2 eve meg cigizett.lehet hogy most is. Csak nem vagyok biztos benne. Már nem szoktam annyi képet látni róla amin cigizik. Így (gondolom de nem biztos) lehetséges hogy leszokott volna? 🤔🤷🏼

2017. jún. 20. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ki az a Justina Bieber? Jó csaj? 42/F
2017. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha cigit nem is szív már, mást biztosan. :D
2017. jún. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Az első két válaszolóról inkább nem írom le mit gondolok....lehet k...ra menőnek érzik magukat de valójában gyerekes és szánalmas a viselkedésük. Azt hiszik attól lesznek menők hogy cikiznek valakit de ez kb 12 éves éretlen szint....mar bocs! A kerdesre normális választ adva pedig (mivrl eddig nem kaptál) igen cigizik. Na és?! Ha valakinek problémája van ezzel ( kötekedőknek szól) NÁLAM lehet reklamálni. És tudom nem egészséges én is örülnék ha leszokna de ettöl még nem fogom kevésbé szeretni ❤ szóval kedves kérdező a válasz igen! A hülyeségeket kommentelők meg inkább maradjanak csendben!
2017. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a cikibb, amit mi írtunk vagy ez " kevésbé szeretni ❤ " ?:D Bár tom, mai vilég cukifiuk...
2017. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
#3 inkább az szánalmas hogy utána kuncorogsz mint valami pincsi kutya.
2017. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjünk reklamálni hozzá. :D
2017. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#3 nagyon szépen köszönöm a válaszodat, igen sokat segítettél. 😊 és igazad van. nem fog megvaltozni a véleményem. Nem attól függ valaki hogy cigizik-e vagy sem.😅
2017. jún. 22. 11:50
 8/9 A kérdező kommentje:
#1 gratulálok az inteligenciadhoz. 40 év felett igazán felnőttes gondolkodasod van. Barvo. Gondoltam érzékelhető hogy árad belőle az irónia 😊
2017. jún. 22. 11:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig nem is tévedett. :D

[link]

2017. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!