Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek Avon tanácsadó?

Hogyan lehetek Avon tanácsadó?

Figyelt kérdés

Mikkel jár ez? Mennyit kell ezért fizetni, hogy ilyen lehessek? Az baj lenne, ha csak néha, néha tehát nem minden hónapban rendelnék dolgokat?

Szerintetek megéri ezzel foglalkozni?

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2017. jún. 21. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Már 15 éve sem érte meg. Minden embernek van legalább 3 olyan ismerőse, aki ezzel foglalkozik.

itt tudsz jelentkezni:

[link]

2017. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asszem 10éve csináltam egyszer,de semmi értelme nem volt már akkor se,volt egy limit amennyi értékben rendelnem kellett,szinte csak magamnak rendeltem a végén :) Azóta elterjedt még jobban,herótom van mikor meghallom,nem olcsó,és még véletlenül se adja azt a minőséget.Inkább bemegyek a DM-be,vagy Rossmannba,és ott veszem meg amit akarok olcsóbban.Már nem menő az avonozás.
2017. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a vacak még működik? xd

És az emberek vásárolnak is? Duuuurva

2017. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsebpénznek jó ,kb 10 ezer forint talán összejön havonta. Minden bokorban van egy nő aki Avonozik, Oriflemezik, szóval nagyon nehéz új ügyfelet találni.
2017. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én 3 éve kezdtem és nekem megéri, sőt már bánom hogy nem kezdtem elöbb. Minimum rendelés már nincsen, rendelhetsz te akár csak 1 kézkrémet is, az már egy másik dolog hogy nem éri meg. Aláírom hogy sok Avonos van, de még mindig akadnak olyan emberek akik örülnek mikor megtudják hogy Avonozok mert nem tudtak kitől rendelni. ;)

Nincs belépési vagy tagsági díj, sőt nincsen semmilyen kötelezettség sem, tehát az sem baj ha nem rendelsz minden hónapban!

Ha érdekel írd meg priviben hogy hol laksz, lehet hogy tudok segíteni! 😊

2017. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia nekem is írhatsz nyugodtan:)
2017. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!